Zeynep Çamcı’nın Yeni Dizisi Belli Oldu!

Zeynep Çamcı’nın yeni dizisi belli oldu. Sevilen oyuncu Zeynep Çamcı en son Kara Yazı dizisiyle ekranlara gelmişti. Sevilen bir çok dizide yer alan Zeynep Çamcı yeni dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Leyla ile Mecnun, Adını Feriha Koydum, Beni Böyle Sev, Seviyor Sevmiyor ve Kara Yazı dizilerinde yer alan Zeynep Çamcı’nın yeni dizisi Fox Tv ekranlarında yer alacak.

Zeynep Çamcı Yeni Dizisi Hakkında Bilgiler

Zeynep Çamcı’nın Yeni Dizisi

Ekranlara yeni gelecek olan dizisi “Adı Zehra” Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizinin yapımcılığını NTC Medya yapacak.

Zeynep Çamcı’nın yeni dizisinin senaryosunu Bekir Baran Sıtkı, Rana Namatlıoğlu ve Murat Emir Eren kaleme alıyor. Adı Zehra dizisinin yönetmenlik koltuğunda ise Taner Akvardar yer alıyor.

Zeynep Çamcı’nın yeni dizisi Adı Zehra dizisinde ki partneri ise Alican Yücesoy oldu. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda yer alan bir diğer isim ise İnanç Konukçu oldu.

Adı Zehra - Zeynep Çamcı Alican Yücesoy
Adı Zehra – Zeynep Çamcı Alican Yücesoy

Zeynep Çamcı’nın yeni dizisi Adı Zehra 2018’in ilk aylarında Fox TV’de yayınlanmaya başlayacak.

Adı Zehra Dizisinin Konusu

Almanya’nın Frankfurt’da yaşayan tutucu bir Türk ailenin kızı olarak dünyaya gelen 22 yaşında ki Zehra’nın Almanya’da ki yoksul ve tutucu ailesinin evinden başlayarak İstanbul’a uzanan bir hikayeyi konu edinen dizide. Zehra’nın zengin bir ailenin sırlarla ve korkunç bir suçla gölgelenmiş bir şekilde konağında devam edecek olan konusu dizide yer alacak.

Bu içerikte dikkatinizi çekebilir ; Tarihte Yapılmış En İyi Aşk Filmleri

Alican Yücesoy ve Zeynep Çamcı’nın yer aldığı Adı Zehra dizisi yılın ilk aylarında Fox TV ekranlarında. 

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

7 Comments on “Zeynep Çamcı’nın Yeni Dizisi Belli Oldu!”

  1. Zeynep Çamcı’yı Leyla ile Mecnun dizisinden beri severek takip ediyorum. Beni Böyle Sev ve Seven Ne Yapmaz dizilerini de çok severek izledim. Zeynep Çamcı’nın dram bir rolle yeni dizisi nasıl olacak merak ediyorum. Zeynep Çamcı’nın partnerini de sevdim. Alican ile umarım güzel bir uyum yakalarlar.

  2. Zeynep Çamcı’nın yeni dizisi Adı Zehra’nın tanıtım fragmanı ne zaman çıkacak? Dizinin çekimlerine başlanıldı mı?

  3. Zeynep Çamcı’nın yeni dizisi Adı Zehra’da partneri Alican Yücesoy olmasına biraz şaşırdım. Keşke partneri farklı bir isim olsaydı. Eski dizisinde Beni Böyle Sev dizisinde ki partneri Alper Saldıran olabilirdi çok da güzel olurdu bence 🙂

  4. Zeynep Çamcı’nın yeni dizisi Adı Zehra’nın çekimleri başladı. Zeynep Çamcı’nın attığı instagram hikayelerinde bugün ki çekimler için Almanya’ya gittiği görselleri paylaştı. Yakında Adı Zehra dizisinin fragmanı yayınlanır.

  5. Zeynep Çamcı yeni dizisi Adı Zehra ile ilgili çokça paylaşım yapıyor. Dizinin Almanya’daki çekimleri son hızıyla devam ediyor. Zeynep Çamcı’nın yaptığı paylaşımlardan karakterinin soyadını Şimşek olarak paylaşmış. Zeynep Çamcı’nın Zehra Şimşek karakteri nasıl bir karakter olacak çok merak ediyor.

  6. Zeynep Çamcı’nın yeni dizisi Adı Zehra’nın tanıtım fragmanı tam olarak ne zaman yayınlanacak bilginiz var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir