Yüz Yüze Dizisi Tanıtım Fragmanı ve Konusu

yuz-yuze-dizisi-tanitim-fragmani-ve-konusu

Yüz Yüze dizisi tanıtım fragmanı ve konusu hakkında aradığınız her şeyi yazının devamında bulabilirsiniz. Show Tv’de yayınlanacak olan dizinin tanıtım fragmanları yayınlandı.

Show Tv’de ekranlara gelecek olan Yüz Yüze dizisinin tanıtım fragmanları ve dizi ile ilgili bilgiler gelmeye başladı. Tims & B’nin yapımcılığını yaptığı Yüz Yüze dizisinin yönetmenlik koltuğunda Osman Taşçı yer alıyor. Yüz Yüze dizisinin senaryosunu ise başarılı senarist bir çok başarılı yapıma imza atan Ethem Özışık kaleme alıyor.

Yüz Yüze dizisinin başrollerinde Sinem Kobal ve Birkan Sokullu yer alıyor. İkili daha önce Küçük Sırlar dizisinde de partner olarak yer almıştı. Yüz Yüze dizisinin oyuncu kadrosunda ayrıca Özgür Emre Yıldırım, Taner Ölmaz, Başak Daşman, Ece Çeşmioğlu, Merve Dizdar, Muhammet Çakır, Rüzgar Aksoy, Ali Seçkiner, Nihal Telcan, Celal Öztürk ve Kaan Uluca yer alıyor.

Yüz Yüze Dizisi Tanıtım Fragmanı ve Konusu

Yüz Yüze Dizisi Tanıtım Fragmanı

Yüz Yüze Konusu

Kanatları yaralı ve kırık olan iki melek… Cihangir ve Seliha… İkiside dışarıya karşı kırılmaz bir kabuk.. Ve suçlu bir dünya içinde. Seliha ve Cihangir tamamen birbirinden zıt kutuplarda dünyalarda. Hayat onları bir araya getirecek, Seliha azılı bir çetenin peşinde, Cihangir ise o çetenin lideri. Seliha ve Cihangir aynı mahallede birbirlerinin diplerinde, ipuçlarını toplayarak birbirlerini aramaktalar. Ama birbirlerinden habersiz bir şekilde.. Hayatları boyunca aştkan kaçan bu iki insanın kapısını aşk en olmadık zamanda çalacak. Düşman olduklarını bilmeden “Yüz Yüze” gelecek olan bu ikilinin kapısını aşk çalınca neler olacak?

Yüz Yüze Dizisi 2. Tanıtım Fragmanı

Yüz Yüze Dizisinden İlk Kareler

yuz-yuze-sinem-kobal-birkan-sokullu (1)
Yüz Yüze Sinem Kobal ve Birkan Sokullu
yuz-yuze-sinem-kobal-birkan-sokullu (2)
Yüz Yüze Sinem Kobal ve Birkan Sokullu
yuz-yuze-sinem-kobal-birkan-sokullu (3)
Yüz Yüze Dizisi Tanıtım Fragmanı ve Konusu
yuz-yuze-sinem-kobal-birkan-sokullu (4)
Yüz Yüze Dizisi Tanıtım Fragmanı ve Konusu

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir