You Me Her 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Netflix’de yayınlanan Audience Network’ün sevilen romantik komedisi You Me Her 3. sezon başlama tarihi belli oldu. You Me Her 3. sezon ne zaman başlayacak diye merak edenleri böyle alalım.

Audience Network’ün 2. sezondur ekranlara gelen dizisinin 3. sezonu da 10 bölümden oluşacak. You Me Her ilk 2 sezondur olduğu gibi dizinin 3. sezonu da 10 bölüm olacak. You Me Her 3. sezon posterleri ve fragmanları yayınlandı.

Bu yazıda dikkatinizi çekebilir ; Dünyanın En Zengin Ünlüleri Kimler?

You Me Her dizisinin oyuncu kadrosunda Greg Poehler, Priscilla Fai, Ennis Esmer ve Rachel Blanchard yer alıyor. Çoklu bir ilişkiyi konu alan dizi farklı senaryosu ile dikkatleri üzerine çekiyor.

You Me Her 3. Sezon Ne Zaman ?

You Me Her dizisinin 3. sezonu 20 Mart 2018’de ekranlara gelecek. 20 Mart 2018 tarihinden itibaren yeni sezon bölümleri yayınlanacak olan dizinin yeni sezonun tanıtım fragmanını ve yeni sezon posterlerini yazının devamında bulabilirsiniz.

Emma’nın gidişinin ardından 4 ay geçmiştir. Emma’nın Seattle’dan geri dönmesi ve Izzy ve Jack ile tekrar bir araya gelmesi bu sezon ekrana gelecek.

You Me Her 3. Sezon Tanıtım Fragmanı

You Me Her 3. Sezon Posteri - You Me Her 3. Sezon Ne Zaman
You Me Her 3. Sezon Posteri – You Me Her 3. Sezon Ne Zaman
You Me Her 3. Sezon Posteri - You Me Her 3. Sezon Ne Zaman
You Me Her 3. Sezon Posteri – You Me Her 3. Sezon Ne Zaman

You Me Her 1. Sezon Tanıtım Fragmanı

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

4 Comments on “You Me Her 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?”

  1. İzzy karakterini çok sevdim. Dizinin 2 sezonunu 1 günde bitirdim netflix üzerinden 3. Sezon ne zaman diye merak ediyordum çok yokmuş yeni sezona çok sevindim bu habere. You Me Her’in 4. Sezon onayı da umarım gelir.

  2. Netflix üzerinden keşfettim çok güzel bir dizi. Çok kısa sürede 2 sezonu bitirdim. 3. sezonun ne zaman başlayacağını merak ediyordum ki başlamasına bişey kalmamış. Izzy karakteri özellikle favori karakterim oldu. You Me Her 3. sezonda Izzy ve Jack sahnelerinin olmasını sevdim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir