Yeni Survivor da Kimler Var?

Yeni Survivor da Kimler Var?

Yeni Survivor da kimler var ? TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmasının bu sene ekranlara gelmesine az süre kalmışken yarışmacıları bir bir açıklanmaya başlandı.

Yeni Survivor da Kimler Var ? 2018 Survivor Yarışmasında Kimler Yer Alacak?

Survivor 2018’in başlamasına az bir süre kalmasına yakın Survivor programının yapımcısı ve sunuculuğunu yapan Acun Ilıcalı yarışmaya katılacak isimleri yavaş yavaş açıklama başladı.

Survivor 2018’in kadrosunda ilk belli olan isim Cumali Akgül’dü. Cumali Akgül survivor yarışmasına katılmak için Iğdır’dan İstanbul’a 50 günde yürüyerek gitmişti. Acun Ilıcalı’nın katıldığı Beyaz Show’a da gelen Cumali’ye Beyaz’ın ve seyircilerin baskısıyla Cumali Survivor gönüllüler kadrosunda yer alacağı açıklanmıştı.

Survivor 2018’in ikinci açıklanan ismi ise daha önce yarışmaya 2 kere katılan ve ikisinde de birinci olan Turabi Çamkıran oldu.

Detaylı Bilgi İçin: Turabi Survivor 2018’de Yarışacak mı?

Acun Ilıca’lı kadrodan yeni isimleri bu hafta da açıklamaya devam etti. Survivor 2018 All Star’da ünlüler takımında yarışacak kişiler arasında Hilmi Cem İntepe, Murat Ceylan, Hakan Hatipoğlu, Adem Kılıçcı, Ümit Karan, Nihat Doğan, Sema Aydemir, Merve Aydın ve Nagihan Karadere Survivor 2018’de yer alacak isimler arasında. Ünlüler takımında henüz ismi açıklanmamış iki isim daha yer alıyor.

Survivor 2018 All Star kadrosunda Ünlüler ve Gönüllüler takımı 12’şer kişiden oluşacak.

Bu sene ekranlara gelecek olan Survivor’da yine değişiklikler ekranlara gelecek. İzleyenleri yeni sürprizler bekliyor. Survivor 2018 All Star’da yarışmacı sayısı 10’a düştüğünde yarışmacıların karşılarına yarışmaları için karşı takım olarak Survivor Yunanistan yarışmasında finale kalan 10 yarışmacı çıkacak.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

One Comment on “Yeni Survivor da Kimler Var?”

  1. Survivor yarışmasının bu seneki yarışmacılarının eski yarışmacılar olmasına sevindim. Survivor 2018 All Star kadrosunda tekrar eski isimler olması çok iyi. Geçen sene ki kadro güzel değil di.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir