Yeni Gelin 26. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Yeni Gelin 26. Bölüm Fragmanı

Yeni Gelin 26. bölüm fragmanı yayınlandı. Show TV’de Cumartesi akşamları ekranlara gelen sevilen dizi Yeni Gelin bu hafta yeni bölümüyle ekranlara gelecek.

Başrollerini Jessica May ve Tolga Mendi’nin paylaştığı sevilen dizi Yeni Gelin reytinglerde totalin en çok izlenen dizisi olmaya devam ediyor.

Yeni Gelin 26. Bölüm Fragmanı Yeni Bölümde Neler Olacak ?

Konakta son yaşananlardan sonra kadınların kendilerini yakma girişiminden sonra Kalender ağanın konağa geri gelmesinin ardından Kaan ve Gökhan eşlerini alarak balayına Kapodakya’ya giderler. Kumalar ise Bella’nın gözde gelin olmasına daha fazla dayanamazlar ve yine oyun peşindedirler. Konakta ki eşyaları çalıp Bella’nın üzerine atmak isterler. Muhteber’in ise Çoban Ferhat ile konuşacakları vardır. Kardeşi Dilan’ı bırakması için Ferhat’ı sert bir şekilde uyarır. 

Yeni Gelin Reytingler de Zirveden İnmiyor!

Yeni Gelin 26. bölümüyle 25 Kasım Cumartesi akşamı saat 20:00’de Show Tv ekranlarında yer alacak.

Yeni Gelin Yeni Bölüm Fragmanı

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

5 Comments on “Yeni Gelin 26. Bölüm Fragmanı Yayınlandı”

  1. Yeni Gelin 26. bölüm fragmanında neden Şirin ve Baran yok. Tam Şirin ve Baran oldu diye seviniyoruz sahnelerini keşke az daha arttırsalar ya. Ne güzel olurdu. Kaan, Nazgül, Gökhan ve Afet’in balayına çıkmalarına sevindim. Sonunda en azından baş başa kalabildiler. Darısı Şirin ve Baran’ın başına.

  2. Yeni Gelin 26. bölüm fragmanı yine her zaman ki gibi çok komik. Özellikle Baran’ın hallerine çok gülüyorum. Umarım Halil İbrahim Kurum’un daha çok sahnesi olur.

  3. Yeni Gelin 26. bölümde Gökhan ve Afet sonunda balayına çıkmışlar buna çok sevindim. Bakalım Kaan ve Nazgül arasında tatilde neler olacak.

  4. Yeni Gelin yeni bölüm fragmanı yine her zaman ki gibi komedi yüklü. 26. bölümün 2. fragmanı da umarım en kısa sürede çıkar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir