Yeni Gelin 21. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

yeni gelin 21. bölüm fragmanı

Yeni Gelin 21. bölüm fragmanı yine komedi yüklü sahnelerde ekranlara geldi. Yeni Gelin 21. bölümüyle bu hafta ekranlara gelecek.

Başrollerini Tolga Mendi, Jessica May, Halil İbrahim Kurum ve Feride Hilal Akın’ın yer aldığı Yeni Gelin’de yeni bölümde Baran ve Şirin’in arası artık eskisi gibi değildir. Jessica May hakkında daha fazla bilgi öğrenmek istiyorsanız eğer,  Jessica May Sevgilisi Kim? haberimizden özel hayatı ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Yeni Gelin 21. Bölüm Fragmanı

Yeni Gelin’in yeni bölümünde Bella, halasını Kalendar babası hakkında uyarıyor. Ona karşı önlem alması konusunda uyarıyor.

Kaan ise kardeşlerini Asuman hakkında uyarıyor. 4. bir anne istemediklerini ve bu konu hakkında bir şeyler yapmalarını söylüyor. Muhteber ise Asuman konusunda bir şeyler yapmayı planlar ve kurulu toplar.

Baran ve Şirin arasında olanlar ise güzele gidiyor. Geçen hafta Baran ve Şirin arasında ki yakınlaşma bu bölümde de devam edecek. Baran’ın elinde gülle Şirin’in odasına gitmesi Şirin’in hoşuna gidiyor.

Dilan ve Ferhat arasında ise beklenmedik bir yakınlaşma meydana geliyor. Kalender ise Asuman’ın konakta kalmasını ikna etmesi için yeni gelin Bella ile konuşur. Hatta Bella’yı ikna etmesi için tehdit bile eder. Kalender aynı zaman da Asuman’ı oğullarından kıskanarak Asuman hakkında gelinlerini uyarır.

Yayınlandığı her akşam reytinglerde Total grubunda birinci sırada yer alarak başarılı reyting sonuçları elde eden Yeni Gelin 21. bölümüyle bu Cumartesi akşamı saat 20:00’de Show Tv ekranlarında.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

2 Comments on “Yeni Gelin 21. Bölüm Fragmanı Yayınlandı”

  1. Yeni Gelin 21. Bölüm fragmanı çok güzel. Sonunda Baran ve Şirin birlikte olacak. Beklediğim çifti sonunda izleyebileceğim.

  2. Yeni Gelin 21. bölüm fragmanında yine Bella çok sempatik değil mi? Baran’ı ne zaman Şirin ile yapacaksınız acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir