Yeni Gelin 16. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı

yeni-gelin-16-bolum-2-fragmani

Yeni Gelin 16. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Show Tv ekranlarında yayınlanan Yeni Gelin 2. sezonuyla ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Yeni Gelin 2. sezona ait 16. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni Gelin 16. bölüm 2. fragmanında Bozok ailesi soluğu Karadeniz’de alıyor.

Geçtiğimiz sezon Cumartesi akşamları Show Tv ekranlarında yayınlanan ve büyük başarı yakalayan Yeni Gelin dizisi yeni sezonda da Cumartesi ekranlara gelecek.

Süreç Film’in yapımcılığını yaptığı Yeni Gelin dizisi muhteşem oyuncu kadrosu ile yeni sezonda izleyenleri güldürecek. Yeni sezonda Karadeniz’de çekilen dizinin komedi ağırlıklı senaryosu ile izleyenlere eğlenceli zamanlar yaşatacak.

Yeni Gelin 16. bölüm 2. fragmanında dikkat çeken sahneler;

yeni-gelin-16-bolum-2-fragmani
Yeni Gelin 16. Bölüm 2. Fragmanı

Soluğu Karadeniz’de yer alan Bozok ailesi’nin başına gelmeyen kalmıyor. Asiye’nin ailesi Hazar’ın evlendiğini bilmez. Baran’ın bir de burada sözlüsü bulunmaktadır. Hazar’ın ve Bozok ailesinin başının belaya girmemesi için Hazar’ın evlendiği söylenmez. Bella’nın ağzından aşkım lafını kaçırmasıyla son anda Baran’a demiş gibi lafını çevirir. Baran ve Bella çift rolü yapmak durumunda kalırlar. Kalendar ağa bu durumu duyunca sinirlenir.

Asiye’nin ailesi Kalendar ve Asiye’nin resmi nikah yapmasını ister. Bu duruma en çok Ayşe üzülür.

Baran, Temel’in oyununa gelerek bir evin damında ki testiyi vurur. Karadeniz adetlerinde bu evde bulunan kızı almak durumunda kalacak olan Baran bu durumdan nasıl kurtulacak?

Yeni Gelin 16. Bölüm 2. Fragmanı

Yeni Gelin yeni sezonuyla Cumartesi günü ekranlara gelecek. Yeni Gelin 16. bölümüyle 16 Eylül Cumartesi saat 20:00’de Show TV’de ekranlara gelecek.

Yeni Gelin 16. bölüm 2. fragmanını nasıl buldunuz? Yine komedi yüklü bölümler bizi bekliyor gibi.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

One Comment on “Yeni Gelin 16. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı”

  1. Sürec filmin yapimciligini ustlendigi bu diziyi dizimagazin.org tan ogrendim desem belki gulersiniz ama , fragmanlari da buradan takip ediyorum.

    Yeni gelin dizisi heyecan dolu sahneleriyle benim gibi dizi manyaklarini heyecanlandirmaya devam edecek gibi gorunuyor..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir