Yakında Başlayacak Olan Diziler Neler?

Yakında Başlayacak Olan Diziler Neler?

Televizyon ekranlarında her geçen gün yeni diziler ekranlara gelmeye hazırlanıyor Yakında başlayacak olan diziler neler sizin için derledik. Yakın zamanda ekrana gelmesi beklenen 10’a yakın yerli dizi yer alıyor.

Yakında Başlayacak Olan Diziler ve Diziler Hakkında Bilgiler

Star TV’de Yakında Başlayacak Olan Diziler

1- Börü

Star TV’den başlayacak olan mini dizi Börü 6 bölümden oluşacak ve dizi ilk bölümüyle 28 Şubat Çarşamba akşamı izleyicisiyle buluşacak. Dağ 2 film ekibinin yaptığı Börü 1 saatlik mini dizi olarak ekranlarda yer alacak. Börü dizisinin oyuncu kadrosunda Ahu Türkpençe, Murat Arkın, Serkan Çayoğlu, Emir Benderlioğlu, Ahmet Pınar ve Can Nergis va daha bir çok başarılı oyuncu yer alıyor.

Börü
Börü
2- Avlu

Limon Film’in imzasını taşıyan Avlu dizisinin oyuncu kadrosunda Demet Evgar, Nursel Köse, Kenan Ece, Ceren Moray, Ruhçan Çalışkur ve Teoman Kumbaracıbaşı yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini ise Yüksel Aksu yapıyor. Tanıtımları dönen Avlu dizisinin henüz başlama tarihi belli değil. Avlu çok yakında Star TV’de.

Avlu Dizisi
Avlu Dizisi
3- Nefes Nefese

Yönetmenlik koltuğunda ve başrolünde de usta oyuncu Uğur Yücel’in olduğu dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Şükrü Özyıldız, Melisa Şenolsun, Ezgi Şenler, Zeyno Eracar, Şahin Ezgi, Hülya Duyar ve daha bir çok isim yer alıyor. Dizinin çekimleri Adana, Antakya ve Berlin’de devam ediyor. Nefes Nefese yakında Star TV’de.

Nefes Nefese Dizisi
Nefes Nefese Dizisi

Show TV’de Yakında Başlayacak Olan Diziler

1- Tehlikeli Karım

Show TV’de yakında başlayacak olan Tehlikeli Karım dizisi çekimlere başladı. Başrollerinde Seçkin Özdemir, Mustafa Üstündağ, Bige Önal ve Gonca Vuslateri’nin yer aldığı dizinin yapımcılığını MF Yapım yer alıyor. Tehlikeli Karım dizisi yakında Show TV’de.

Tehlikeli Karım Dizisi
Tehlikeli Karım Dizisi
2- Servet

Ortaks Yapım’ın yapımcılığını yaptığı Servet dizisinin senaryosunu Murat Boyacıoğlu kaleme alıyor. Servet dizisinin oyuncu kadrosunda ise Yusuf Çim, Bahar Şahin, Baran Bölükbaşı, Cemre Gümeli, Bora Cengiz, Miray Akay, Kanbolat Görkem Arslan, Tülay Günal yer alıyor. Yakında çekimleri başlanacak olan dizi yakında Show TV ekranlarında başlayacak.

Servet Dizisi
Servet Dizisi

Kanal D’de Yakında Başlayacak Olan Diziler

1- İnsanlık Suçu

Barış Yöş’ün yönetmenliğini yaptığı Can Sinan’ın senaryosunu yaptığı İnsanlık Suçu dizisinin başrollerinde Kaan Yıldırım, Gizem Karaca, Serkay Tütüncü, Melike İpek Yalova, Laçin Ceylan, Ahmet Mümtaz Taylan yer alıyor. Tanıtımları Kanal D ekranlarında dönen İnsanlık Suçu dizisi yakında Kanal D ekranlarında.

İnsanlık Suçu Dizisi
İnsanlık Suçu Dizisi
2- Mehmed Bir Cihan Fatihi

Kanal D ekranlarında başlayacak olan ve bir hayli iddialı bir yapım olan Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi Fatih Sultan Mehmed Han’ın hayatını ekrana getirecek. Fatih Sultan Mehmed Han karakterini Kenan İmirzalıoğlu canlandıracak. Gelen haberlere göre Salı günü yakında boşalacak olan Kanal D diziyi Salı günü yayınlamayı planlıyor.

Mehmed Bir Cihan Fatihi Dizisi
Mehmed Bir Cihan Fatihi Dizisi

ATV‘de Yakında Başlayacak Olan Diziler

1- 8. Gün

Atv ekranlarında yer alacak olan 8. Gün dizisinin oyuncu kadrosunda Ceyda Düvenci, Buğra Gülsoy, Burcu Biricik, Musa Uzunlar, Yiğit Kirazcı, Cem Davran ve Hakan Kurtaş yer alıyor. Ay Yapım imzasını taşıyan dizinin yönetmenlik koltuğunda Çağrı Vila Lostuvalı ve Ender Mıhlar oturuyor. 8. Gün dizisi Kırgın Çiçekler dizisinin final yapmasının ardından dizi Pazartesi günleri ekranlara gelecek.

8. Gün Yeni Dizi
8. Gün Yeni Dizi
2- Masum Değiliz

Koliba Film’in yapımcılığını yaptığı başlayacak olan bir diğer yeni dizi ise Masum Değiliz. Masum Değiliz dizisinin başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Aras Aydın, Ushan Çakır, Sercan Badur, Damla Sönmez ve Oya Unustası yer alıyor. Masum Değiliz dizisi yakında Atv ekranlarında.

Masum Değiliz Dizisi
Masum Değiliz Dizisi

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

3 Comments on “Yakında Başlayacak Olan Diziler Neler?”

  1. yakında başlayacak olan diziler arasında izlemeyi düşündüklerim; Servet, Tehlikeli Karım ve 8. Gün dizileri. Umarım beklediğim gibi güzel diziler olurlar.

  2. Tehlikeli Karım dizisini çok beğendim. Diğer izleyeceğim diziler arasında ise Servet var bakalım o nasıl olacak.

  3. Furkan Palalı’nın bu Cuma başlayacak olan dizisini çok merak ediyorum. Ama keşke partneri başka biri olsaymış sanki o zaman daha da güzel olabilirmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir