Turabi Survivor 2018’de Yarışacak mı?

turabi survivor 2018'de yarışacak mı

Turabi Survivor 2018’de Yarışacak mı? Bu soruyu merak edenler Turabi hayranlarına bir sürprizimiz var. Kendisinin ve hayranlarının deyimiyle Turbo Turabi Survivor’a 3. kez katılacak.

Turabi Survivor 2018’de Yarışacak mı? İşte Detaylar

2018 yılında ekranlara gelecek olan Survivor yarışmasının detayları yavaş yavaş netlik kazanmaya başlıyor. Geçtiğimiz haftalarda Beyaz Show’a katılan Acun Ilıcalı programın ilk yarışmacısını Beyaz’ın da üzerinde durmasıyla birlikte Iğdır’dan İstanbul’a Survivor’a katılmak için yürüyerek gelen Cumali Akgül olacağını açıklamıştı.

Daha önce 2 kez Survivor yarışmasına katılan ve katıldığında Şampiyon olarak yarışmadan ayrılan Turabi Çamkıran da geçtiğimiz günlerde Twitter  ve İnstagram hesapları üzerinden yaptığı açıklamada Survivor 2018’de yarışmacı olacak 2. isim olduğunu hayranlarına ve Survivor severlere duyurdu. 

Turabi’nin Yaptığı Açıklama; 

turabi survivor 2018'de yarışacak mı
Turabi Survivor Açıklaması

Survivor 2018 Kadrosunda Kimler Olacak?

2018’de ekranlara gelecek olan Survivor 2018’in kadrosunda Ünlüler takımında yarışacak olanlar arasında daha önce yarışmaya katılanlardan yine bir All Star kadrosu olacak. Survivor 2018 All Star kadrosunda ilk belirlenen isim Turabi oldu. Survivor kadrosunda yer alacak olan diğer isimler ise yakın zamanda yapılan açıklamalarla belli olacak. 

Gönüllüler takımında ki yarışmacılar ise yine Acunn Medya ekibine yapılan başvurular arasında seçilen kişiler arasında Gönüllü takımı kurulacak. Acun Ilıcalı’nın Beyaz Show’da yaptığı açıklamaya göre her sene Survivor’a katılmak için 250 bin kişinin başvurduğunu ve bu kişiler arasında 10 kişi seçtiklerini söyledi. 

Eğer sizde Survivor 2018’in Gönüllüler kadrosunda olmak istiyorsanız TV8’in internet sitesi üzerinde bulunan başvuru formunu doldurarak katılma isteğinde bulunabilirsiniz. Survivor 2018 başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

4 Comments on “Turabi Survivor 2018’de Yarışacak mı?”

  1. acun bey ben muhammed ali deniz henüz 11 yaşındayım
    senden isteyim var turbomuz turabimiz 2018 kadrosunda olsun lütfen d. bakır dan selamlar sana

  2. Turabi’nin Survivor kadrosunda olmasına çok sevindim. Merve Aydın’da yer alacakmış. Umarım bu sene bayan olarak Merve Aydın kazanır Survivor’ı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir