Teen Wolf Tarzı Dizi Önerileri

Teen Wolf Tarzı Dizi Önerileri

MTV ekranlarında yayınlanan ve bütün dünyada büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Teen Wolf dizisini severler için Teen Wolf tarzı dizi önerileri sizin için derledik.

2011 yılında ilk sezonuyla ekranlara gelen dizi 6 sezon boyunca MTV ekranlarında yayınlandı. Fantastik gençlik dizisi olarak ekranlara gelen Teen Wolf’un oyuncu kadrosunda Tyler Posey, Dylan O’Brein, Holland Roden, Shelley Henning, Tyler Hoechlin, Dylan Sprayberry ve Crystal Reed yer alıyordu.

Teen Wolf 6. sezon finalinden sonra hayranlarıın en çok merak ettikleri konular arasında dizinin 7. sezonunun olup olmayacağı. Bu konuda detaylı bilgi almak için Teen Wolf 7. Sezon Olacak mı? yazımıza bakabilirsiniz.

Teen Wolf Severler İçin Teen Wolf Tarzı Dizi Önerileri

1- Shadowhunters

Gençlik dizisi olan Shadowhunters’da sıradan genç bir kız olan Clary’nin hayatı öğrendiği bir gerçekle tepetaklak olur. Clary’nin öğrendiği gerçek ise melek kanı taşıyan iblis avcılarının soyundan geldiğidir. Fantastik ve korku temalı olan Shadowhunters 3 sezondur ekranlara geliyor. Dizinin tüm bölümlerini Netflix üzerinden izleyebilirsiniz.

Shadowhunters
Shadowhunters

2- The Vampire Diaries

The CW kanalında yayınlanan The Vampire Diaries geçtiğimiz senelerde final yaparak ekran macerasına son vermişti. 8 sezon olan The Vampire Diaries vampirler ve kurt adamların bolca olduğu diziler arasında yer alıyor.

Dizinin konusu ise Elena adından büyüleyici ve güzel bir genç kızın genç vücutlarında hapsolmuş geçimsiz kardeşler olan Stefan ve Damon arasında kalması ve etrafında olan doğa üstü fantastik olaylar konu ediniyor. Dizinin başrollerinde Nina Dobrev, Ian Somerhalder ve Paul Wesley yer alıyor.

The Vampire Diaries
The Vampire Diaries

3- The Originals

The CW kanalının bir diğer dizisi aralarında olan The Originals, The Vampire Diaries dizisinin yan dizisidir. 5 sezondur ekranlara gelen dizisinin başrollerinde Joseph Morgan yer alıyor. Yine bolca vampir, kurt adam ve cadı türevlerinin olduğu dizi fantastik korku temalı dizi sevenler için güzel bir dizi.

The Originals
The Originals

4- The Flash

DC Comics’in çizgi romanından uyarlanan The Flash diziside 2014 yılında The CW kanalında yayınlanmaya başladı hala devam eden dizi özel güçlere sahip olan Barry Allen’in hikayesini anlatıyor. The Flash dizisinin oyuncu kadrosunda Candice Patton, Frant Gustin, Danielle Panabaker, Tom Cabanagh ve Carlos Valdes yer alıyor.

The Flash
The Flash

5- The 100

Yine bir başka The CW kanalı dizisi olan The 100 ise fantastik bilim kurgu dizileri arasında yer alıyor. Şu sıralar 5. sezonu yayınlanan dizinin dünya çapında büyük izleyen kitlesi var. Maries Avgeropoulos, Eliza Taylor, Bobby Morley, Lindsey Morgan, Richard Harmon’un yer aldığı dizinin konusu ise kıyamet sonrası drama türünde, Kass Morgan’ın kitabından uyarlanan dizide Nükleer bir kıyametin ardından dünyanın yok edilişinden bir asır sonra 100 uzay istasyonu sakininin dünyada yaşam var mı diye dünyaya tekrar gönderilmesi üzerine dünyada başına gelenler konu ediniliyor.

The 100
The 100

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir