Teen Wolf 7. Sezon Olacak mı?

teen-wolf-7-sezon

Teen Wolf 7. sezon olacak mı? Bütün dünya’da büyük bir hayran kitlesine sahip olan geçtiğimiz günlerde 6s sezon finaliyle ekranlara geldi.

Teen Wolf dizisi büyük ilgiyle izlenen bir dizi. Başrollerinde de Dylan O’Brien, Holland Roden, Shelley Henning, Tyler Posey’in yer aldığı Teen Wolf’un 7. sezonunun olup olmadığı hayranları tarafından merak ediliyor.

MTV kanalında Amerika’da ekranlara gelen dizinin Türkiye’de de büyük hayran kitlesi var. Teen Wolf 6. sezonun 20. bölümüyle geçtiğimiz günlerde ekrana gelmişti. Teen Wolf 6. sezon 20. bölümüyle final yaptı.

Teen Wolf 7. Sezon Ne Zaman?

Teen Wolf hayranları dizinin 7 sezonu olup olmadığını merak edenler var. Dizinin sıkı takipçileri Teen Wolf 6. sezonun 20. bölümüyle ekranlara veda etti. Teen Wolf 7. sezon olmayacak.

Teen Wolf’un 7. sezonu olmayacağına üzülenler için başka bir haberimiz daha var. Dizinin yapımcıları dizinin  2, 3 yıl sonra tekrar yeni bir kadro ile yeniden çekilebileceğinin müjdesini verdi.  Her ne kadar oyuncu kadrosunda köklü bir değişiklik olsa da bu durum bir nebze olsa dizinin hayranlarını sevindirecektir.

Teen Wolf finali bir çok kişi tarafından beğenilirken, bazı hayranlar tarafından da beğenilmedi! Peki siz Teen Wolf’un final bölümünü beğendiniz mi?

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

25 Comments on “Teen Wolf 7. Sezon Olacak mı?”

 1. Teen Wolf 7. sezon olmayacak ama yeni kadroyla 2 sene sonra yeni bir Teen Wolf nasıl olur bilemedim. Birde olursa yeni senaryo mu olur yoksa farklı bir kadro ile aynı mı senaryo çekilir.

  1. bazılarıda 7. sezon olacak dio
   orda dioki aynı film farklı oyucular ile tekrardan aynı senaryo ile çekilecek

  2. Tabiykide birbirine benzeyen kadrolar olujak enazindan ben oyle düşünüyorum. A buarada adim Burçin bir kizim

 2. Teen Wolf 7. sezon olacak mı diye merak ediyordum. Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. Yeni kadro ile ne kadar güzel olacak onu pek bilemiyorum yalnız.

 3. Teen Wolf 7. sezon aynı kadro ile olmasını çok isterdim. Dylan olmadan olan bir Teen Wolf izlenir mi pek bilemedim.

 4. Teen wolf 7.sezonun olmamasına çok üzüldüm yaa keşke olsaydı 2 sene nasıl bekleyeceğim.

 5. Teen Wolf 7. sezon olacak mı diye merak ediyordum. Bu bilgiyi paylaştığınız için teşekkürler. Teen Wolf’un bir yan dizisi olacak mış haberleri var bunlar ne kadar doğru.

 6. şimdi Stiles Lydia olmadan kısaca bu kadro olmadan başka teen wolf mu? Hayır. Bu kadroyla pembe dizi olsa bile izlerim. Ya bu kadroyla teen wolf veya bu kadroyla başka dizi ya da film .

 7. Teen Wolf 6. sezon finalini genel olarak beğensemde Stiyles ve Lydia açısından hiç beğenmedim. Zaten sezonun 2. yarısında Stiyles yok gibi bişeydi. Bari olduğu son bölümde Stydia fanlarını sevindirecek kadar sahne koysaydınız. Malia ve Scott sahnesi bile daha çoktu son sezonun 2. yarısında sevgili olmalarına rağmen.

 8. Bence kadrodan belki çok ön planda olmayan 1-2 kişi göreceğiz üniversite dönemini anlatacak ve kesinlikle farklı ırklar eklenecektir özellikle vampir gibi.. Yada esas kadronun büyümüş hallerini farklı ve benzeyen insanları alırlar o şekilde dizi çekerler tabi bu ihtimal daha düşük.. 2019 yılında gelme olasılığı baya yüksek diye duydum.. Ben kesinlikle şu zamana kadar izlediğim birçok dizi finalinden sonra bu dizinin finalini basit ve sade buldum dizi finalleri birçok dizide bu şekilde bitiriliyor kısaca beğenmedim.. Stiles dizide bir süre olmamasının sebebi The Maze Runner filminin çekimleri vardı ki filmde de hakikaten dizideki gibi başarılı ve filmde gayet güzel hatta 2018 başlarında maze runner son filmi gelecek diye biliyorum..

 9. Teen Wolf’un 7. sezonunun olmasını isterim ama sanırsam olmayacak. Gelen bilgiler ya yeni bir farklı oyuncularla bir seri olacağını yada yan bir dizi olacağı yönünde umarım aynı kadro ile devam ederler.

 10. Teen Wolf 7. sezonu bekliyordum ama bu haberden sonra yeni kadro ile çekileceğini duyunca büyük bir hayal kırıklığına uğradım.

 11. Teen Wolf 7. sezon hakkında başka yeni gelişme yok mu peki? Yeni kadroyla mı devam edecekler yoksa eski kadrodan da isimler de yer alacak mı?

  1. Hayır Suan Bir Bilgi Paylaşılmadı ama Umarım Olur 2019a Pek Fazla Birşey Kalmadı AMA Olacaktır Yüksek İhtimalle Zaten Dikkat ettiyseniz Finalde Açık Bir Kapı Bırakıldı Yani Devam İhtimali Olmasaydı Son Sahne Biraz Gizemli Olmazdı yani

 12. bence yani yeni bir kadroyla bu dizinin bek iyi olacağını sanmıyorum arkadaşlar saçma bence aynı kadroyla filmin seneryolarını değiştirsinler yine de 2 3yil sürsün ama kadro değişmemeli bence

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir