Teen Wolf 7. Sezon Olacak mı?

teen-wolf-7-sezon

Teen Wolf 7. sezon olacak mı? Bütün dünya’da büyük bir hayran kitlesine sahip olan geçtiğimiz günlerde 6s sezon finaliyle ekranlara geldi.

Teen Wolf dizisi büyük ilgiyle izlenen bir dizi. Başrollerinde de Dylan O’Brien, Holland Roden, Shelley Henning, Tyler Posey’in yer aldığı Teen Wolf’un 7. sezonunun olup olmadığı hayranları tarafından merak ediliyor.

MTV kanalında Amerika’da ekranlara gelen dizinin Türkiye’de de büyük hayran kitlesi var. Teen Wolf 6. sezonun 20. bölümüyle geçtiğimiz günlerde ekrana gelmişti. Teen Wolf 6. sezon 20. bölümüyle final yaptı.

Teen Wolf 7. Sezon Ne Zaman?

Teen Wolf hayranları dizinin 7 sezonu olup olmadığını merak edenler var. Dizinin sıkı takipçileri Teen Wolf 6. sezonun 20. bölümüyle ekranlara veda etti. Teen Wolf 7. sezon olmayacak.

Teen Wolf’un 7. sezonu olmayacağına üzülenler için başka bir haberimiz daha var. Dizinin yapımcıları dizinin  2, 3 yıl sonra tekrar yeni bir kadro ile yeniden çekilebileceğinin müjdesini verdi.  Her ne kadar oyuncu kadrosunda köklü bir değişiklik olsa da bu durum bir nebze olsa dizinin hayranlarını sevindirecektir.

Teen Wolf finali bir çok kişi tarafından beğenilirken, bazı hayranlar tarafından da beğenilmedi! Peki siz Teen Wolf’un final bölümünü beğendiniz mi?

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

6 Comments on “Teen Wolf 7. Sezon Olacak mı?”

  1. Teen Wolf 7. sezon olmayacak ama yeni kadroyla 2 sene sonra yeni bir Teen Wolf nasıl olur bilemedim. Birde olursa yeni senaryo mu olur yoksa farklı bir kadro ile aynı mı senaryo çekilir.

  2. Teen Wolf 7. sezon olacak mı diye merak ediyordum. Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. Yeni kadro ile ne kadar güzel olacak onu pek bilemiyorum yalnız.

  3. Teen Wolf 7. sezon aynı kadro ile olmasını çok isterdim. Dylan olmadan olan bir Teen Wolf izlenir mi pek bilemedim.

  4. Teen wolf 7.sezonun olmamasına çok üzüldüm yaa keşke olsaydı 2 sene nasıl bekleyeceğim.

  5. Teen Wolf 7. sezon olacak mı diye merak ediyordum. Bu bilgiyi paylaştığınız için teşekkürler. Teen Wolf’un bir yan dizisi olacak mış haberleri var bunlar ne kadar doğru.

  6. şimdi Stiles Lydia olmadan kısaca bu kadro olmadan başka teen wolf mu? Hayır. Bu kadroyla pembe dizi olsa bile izlerim. Ya bu kadroyla teen wolf veya bu kadroyla başka dizi ya da film .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir