Star TV’nin Beklenen Tanıtımı Yayınlandı!

star-tvnin-beklenen-tanitim-fragmani-yayinlandi

Yeni sezonun başlamasıyla birlikte televizyon kanalları yeni sezonda ekrana taşıyacakları yapımları tanıtmak amacıyla tanıtımlarını yayınlamaya başladı.

Bu sene ilk tanıtım fragmanı Atv’den geldi. Kanal D’nin takip ettiği bu furyayı Star Tv takip etti.

Star TV’nin tanıtımı büyük bir ilgi gördü. Star TV’nin bu seneki tanıtım filminin teması doğallıktı. Star TV’de ekranlara gelen dizi ve programların kadrosunda yer alan sevilen isimler en sempatik ve doğal halleriyle tanıtım filminde yer aldılar.

Senin Starın Eylül’de Star’da! sloganıyla ekranlarda ve internette yer alan tanıtım filminin girişini Hande Erçel ve Tolgahan Sayışman yaptı. Ardından kanalın çok izlenen yapımlarından olan Ateşböceği, Çember, Adını Sen Koy, Dolunay, Söz, Börü, Fazilet Hanım ve Kızları, Türk Malı, İstanbullu Gelin dizi oyuncuları tam kadro yer aldı.

Star TV’nin yeni sezonunda Star Tv ekranlarında yer alacak olan Barış Arduç ve Burak Özçivit ise tanıtım fragmanının sonunda yer alarak hayranlarına büyük bir sürpriz yaptı.

Barış Arduç, Kiralık Aşk dizisinden sonra Star Tv ile yaptığı anlaşma sonucu 2 yıl boyunca Star Tv projesinde yer alacak. Barış Arduç’un yeni sezon projesi tam olarak netlik kazanmasa da  Ocak ayı gibi ekranlara gelmesi planlanıyor.

Senin Starın Eylül’de Star’da tanıtım fragmanı;

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

5 Comments on “Star TV’nin Beklenen Tanıtımı Yayınlandı!”

  1. Star TV’nin yeni sezon tanıtımında en çok Dolunay ve Söz dizilerinin ekibi ve Barış Arduç hoşuma gitti. Çok güzel olmuş yine tanıtım fragmanı.

  2. Star tv nin bu sefer tanıtımı güzel olmuş kamera kapanıyor başkasıyla açılıyor, diziler programlar gerçekten bu sezon çok başarılı olacak heyecanla yeni dizileri ve programları bekliyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir