Siyah İnci Dizisinin 2. Tanıtımı Yayınlandı!

siyah-inci-dizisinin-2-tanitimi-yayinlandi
Bu sene ekranlara gelecek olan iddialı yapımlar arasında yer alan Siyah İnci dizisinin 2. tanıtım fragmanı yayınlandı. Siyah İnci dizisi Eylül’de ekranlara gelecek.

Star TV’nin iddialı dizisi Siyah İnci dizisinin başrollerinde Tolgahan Sayışman, Hande Erçel ve Berk Hakman yer alıyor.

Hande Erçel’in Hazal karakteri, Tolgahan Sayışman’ın ise Kenan karakteri ile ekranlara geleceği Siyah İnci dizisi heyecanlı ve sürükleyici bir senaryo ile ekranlara gelecek.

Bu senenin iddialı yapımları arasında olan Siyah İnci’nin kadrosunda yer alan sevilen oyuncu Hande Erçel yer alıyor. Hande Erçel’in dram bir senaryo ile kamera karşısına geçeceği Siyah İnci’nin hangi gün yayınlanacağı ise merak konusu.

Siyah İnci dizisinin ne kadar reyting alacağı ve ilk sezonu beğenilecek mi bekleyip göreceğiz.

Siyah İnci, Eylül ayında Star TV’de.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

8 Comments on “Siyah İnci Dizisinin 2. Tanıtımı Yayınlandı!”

  1. Hande erçelden beklediğim dizi heyecanla bekliyorum en kısa zamanda inşallah televizyona düşerde izleme fırsatı yakalarım

  2. Hande Erçel’in yeni dizisini sabırsızlıkla bekliyorum. Hande Erçel Siyah İnci dizisinde bakalım canlandırdığı karakter ile sevilecek mi?

  3. Fragmanındanda anlaşılacagı üzere çok sağlam bir dizi geliyor ben öyle anladım her bölümü izleyem

  4. Hande Erçel’i çok seviyorum. Hande Erçel’in yeni dizisi Siyah İnci’yi sabırsızlıkla bekliyorum keşke partneri Burak Deniz olsaydı.

  5. Hande Erçel yeni dizisi Siyah İnci bakalım diğer dizileri kadar izlenecek mi? Hande Erçel ve Tolgahan Sayışman‘ın ekran karşısında nasıl bir kimyaları olacak çok merak ediyorum.

  6. Siyah İnci tanıtım fragmanı çok güzel olmuş. Bol entrikalı bir diziye benziyor. Siyah İnci dizisini biraz Kara Sevda’ya benzettim ama bakalım fragmanda her şey tam belli olmuyor genelde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir