Siyah İnci 3. Bölümde Neler Olacak?

siyah-inci-3-bolumde-neler-olacak

Siyah İnci 3. Bölümde Neler Olacak? Siyah İnci 3. bölümüyle bu hafta ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Perşembe akşamları Star TV’de yayınlanan başrollerinde de Hande Erçel ve Tolgahan Sayışman’ın yer aldığı Siyah İnci 3. bölüm özeti ve Siyah İnci 3. bölüm resimleri yayınlandı.

Siyah İnci 3. Bölümde Neler Olacak?

Siyah İnci 3. Bölüm Özeti

Hazal sonunda Vural’ın kendisinden vazgeçmeyeceğini ve onun gücünün sınırı olmadığını anlar. Tek çaresi Kenan’dan ayrılmaktır.

Vural’ın Kenan’a zarar vermesinden korkar. Ve Kenan’ın da herşeyi öğrendiği taktirde Vural’ı yaşatmayacağını bilmektedir. Sevdiği adamı korumak pahasına içi parçalana parçalana Kenan’dan ayrılır.

Kenan bu ayrılıkla hayatının en büyük yıkımını yaşamıştır. Hazal’ın ondan ayrılmış olması, ondan vazgeçmiş olmasına inanmak istemez.

Kenan ve Hazal’ın ayrılmış olması Vural kadar Ebru ve Halil’i de sevindirir. Halil, Hazal ve Vural’ı evlendirmenin derdindedir. Demiroğullarına dünür olmanın derdindedir. Ebru ise Kenan ile aralarında hiç bir engel kalmadığını düşünerek, Hazal’ın yerini almanın hayallerini kurar.

Vural’ın tek bir isteği vardır o da Hazal ile evlenmek. Annesi Canan bu evliliğe karşı çıksa da onun bu istekten vazgeçmeye niyeti yoktur. Hazal’ı ikna etmek ise Ebru ve Halil’e kalmıştır. Melek ise kızında ki ani değişime pek anlam veremez. Hazal’ın Kenan’ı yarı yolda bırakacağının da ihtimalini vermez ama yanılır.

Hazal, Vural ile evlenmeyi kabul eder. Terk edildiğinden beri bi türlü düzelmeyen Kenan ise Hazal ve Vural’ın evleneceğini duyunca dünyası bir kez daha başına yıkılmıştır. Sevdiği kadının kendisini para için terk ettiğini düşünmektedir.

Hazal kendi nikahına gider gibi değil bir cenazeye gidiyor gibidir adeta.

Siyah İnci 3. Bölüm Resimleri

siyah-inci-3-bolum-resimleri (6)
Siyah İnci 3. Bölümde Neler Olacak?
siyah-inci-3-bolum-resimleri (5)
Siyah İnci 3. Bölümde Neler Olacak?
siyah-inci-3-bolum-resimleri (4)
Siyah İnci 3. Bölümde Neler Olacak?
siyah-inci-3-bolum-resimleri (3)
Siyah İnci 3. Bölüm Resimleri
siyah-inci-3-bolum-resimleri (2)
Siyah İnci 3. Bölüm Resimleri
siyah-inci-3-bolum-resimleri (1)
Siyah İnci 3. Bölüm Resimleri

 

 

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

2 Comments on “Siyah İnci 3. Bölümde Neler Olacak?”

  1. Hande Erçel ve Tolgahan Sayışman çok yakışıyor. Siyah İnci 3. bölüm özetinde dizide yine çok dram olacak gibi. Siyah İnci 3. bölüm resimlerini eklediğiniz için teşekkürler. Özellikle Hande Erçel’in olduğu resimlere bayıldım

  2. Siyan İnci 3. bölüm resimlerinde keşke daha çok Hande ve Tolgahan olsaydı. 3. bölüm çok dram olacak gibi. Bakalım neler olacak bu akşam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir