Siyah Beyaz Aşk Dizisinin Tanıtımı Yayınlandı!

siyah-beyaz-ask-dizisinin-tanitimi-yayinlandi

Kanal D ekranlarında başlayacak olan Siyah Beyaz Aşk dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı. İlk tanıtım fragmanı Kanal D ekranlarında ve sosyal medya hesaplarında yayınlanmaya başlanıldı.

Siyah Beyaz Aşk dizisinin başrollerinde Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol yer alıyor. Dizinin yapımcılığını ise D Productions üstleniyor.

Siyah Beyaz Aşk dizisinin yönetmenlik koltuğunda Yasin Uslu otururken, senaryosunu ise Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon kaleme alıyor.

İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay‘ın yer aldığı Siyah Beyaz Aşk dizisinin tanıtımında dikkat çeken sahneler ikilinin tango yaptığı sahneler.

İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay’ın yaptığı tango dansı büyük bir ilgi gördü. İkilinin başarılı dans performansının arkasında Erdal Atik yer alıyor. İkili tanıtımdan önce dans dersini Erdal Atik’ten aldı.

Siyah Beyaz Aşk dizisinin konusu;

Gerektiğinde gözünü karartıp can alabilen ve sevmeyi unutmuş Ferhat ile kendini insanları iyileştirmeye adamış ve yüreği sevgi dolu olan doktor Aslı’nın hikayesi ekranlara gelecek.

Hayatta aslı yan yana gelemeyecek iki karakterin, siyah ve beyaz kadar birbirine zıt iki insanın yollarının kesiştiği bu aşk hikayesi Siyah Beyaz Aşk dizisi yakında Kanal D ekranlarında.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

3 Comments on “Siyah Beyaz Aşk Dizisinin Tanıtımı Yayınlandı!”

  1. Birce Akalay’ı Küçük Ağa ve Evli ve Öfkeli dizilerinde izlemiştim. Oyunculuğu çok iyi ama partneri ile uyumu konusunda aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Keşke Birce Akalay’a başka bir partner seçilseymiş.

  2. Siyah Beyaz Aşk dizisinin yayın günü Pazartesi olması çok kötü. O gün Söz var. Söz dizisi karşısında harcanacak gibi. Ki yakında Çukur dizisi de başlayacak bakalım reytinglerde kaçıncı olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir