Sıfır Bir 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Sıfır Bir 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Türkiye’de en çok izlenen internet dizileri arasında yerini alan Sıfır Bir 4. sezonu herkes tarafından merak ediliyor. BLuTV ve Sıfır Bir dizisinin sosyal medya hesaplarından dizinin başlama tarihi yayınlandı. İşte merak edenler için Sıfır Bir 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

3. sezonundan sonra BluTV platformuna geçen Sıfır Bir Bir Zamanlar Adana’da’nın 4. sezon çekimleri devam ediyor. Sıfır Bir’in youtube kanalında yayınlanan videodan sonra 4. sezonun BluTV’de ne zaman yayınlanacağı belli oldu. Yeni bölümleri artık youtube üzerinde yer almayan dizinin yeni sezon bölümlerini izlemek için BluTV’ye üye olmanız gerekiyor.

Sıfır Bir 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

Youtube kanalında ve BluTV’nin sosyal medya hesaplarında yer alan bilgiye göre Sıfır Bir 4. sezon başlama tarihi 7 Haziran 2018. BluTV’nin sosyal medya hesabı instagram da her paylaştığı gönderinin altına hayranların Sıfır Bir 4. sezon ne zaman diye sormalarından yola çıkarak hazırlanan yeni sezon fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da dizisinin yönetenliğini Kadri Beran Taşkın yapıyor. IMDB’de bir çok Türk dizisini geride bırakarak yüksek puan alan dizinin 10 üzerinden 8.3 puanı bulunuyor. BluTV’den Sıfır Bir dizisinin sayfasına ulaşmak istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz; Sıfır Bir Bir Zamanlar Adana’da

Sıfır Bir 4. Sezon Tanıtım

Yakın zamanda başlayacak olan bir diğer internet dizisi başrollerinde Çağatay Ulusoy olan The Protector’un ne zaman başlayacağını merak ediyorsunuz sizi buradan alalım; Çağatay Ulusoy Yeni Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir