Sıfır Bir 3. Sezon Bölümleri Artık BluTV’de!

sifir-bir-3-sezonu-ile-artik-blutvde

Sıfır Bir 3. sezon bir çok kişi tarafından büyük bir merakla beklenirken, geçtiğimiz günlerde dizinin 3. sezonuyla ilgili haberler geldi.

8 aylık bir aranın ardından 3. sezonuyla tekrar yayınlanacak olan dizinin yeni bölümleri artık youtube kanalında yer almayacak. Sıfır Bir  Bir Zamanlar Adana’da  internet dizisi ilk yayın hayatına youtube üzerinden başlamış ve büyük bir kitleye ulaşmıştı.

Sıfır Bir dizisinin oyuncu kadrosunda Cihangir Ceyhan, Onur Akbay, Özgür Meriç, Savaş Satış ve Burak Şahin yer alıyor. Adana’nın getto mahallerinde geçen hikayesiyle bir kişinin ilgisini çeken Sıfır Bir dizisi rap ve sokak kültürüne hakim bir dizi.

Sıfır Bir dizisinin yayınlandığı kanal 1 milyona yakın abone sayısına ulaştı. Dizinin her bölümü milyonları geçen izlenme sayılarını aştı. 1. ve 2. sezonu youtube üzerinden yayınlanan internet dizisinin 1. sezon ve 2. sezonun 5 bölümü mevcut. Toplam 10 bölümden oluşan dizinin yeni bölümleri artık BluTV’de yer alacak.

Sıfır Bir 3. Sezon Bölümleri ile Artık BluTV’de!

Geçtiğimiz günlerde Sıfır Bir’in youtube kanalında yayınlanan videoda ekip yeni sezonda BluTV’de olduklarını bildiren bir video yayınladı. Artık BluTV’de 3. sezonu yayınlanacak olan Sıfır Bir’i BluTV üzerinden izleyebileceksiniz. BluTV Sıfır Bir 3. sezonu buradan izleyebilirsiniz.

Sıfır Bir youtube kanalında artık sadece 3. sezon fragmanları ve dizinin 1. ve 2. sezon bölümleri, özel röportajlar ve kamera arkası görüntüler yer alacak.  Sıfır Bir “Bir Zamanlar Adana’da”  youtube kanalına buradan ulaşarak tüm bölümleri izleyebilirsiniz.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir