Seven Ne Yapmaz Bitiyor mu?

seven ne yapmaz bitiyor mu

Seven Ne Yapmaz bitiyor mu ? Atv ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan sevilen dizi son haftalarda yaşadığı reyting kayıplarından sonra dizinin final mi yapacağı konuşulur oldu.

Başrollerinde sevilen oyuncular Yusuf Çim ve Seren Şirince’nin yer aldığı dizi bu hafta ekranlara 11. bölümüyle gelecek. Dizinin düşük reytingleri nedeniyle senarist değişikliğine gidilmiş yine de reytingler de bir artış sağlanamamıştı.

Seven Ne Yapmaz Bitiyor mu ? Seven Ne Yapmaz Final Yapacak mı?

Medya Tava’da yer alan habere göre Seven Ne Yapmaz dizisi düşük reytingler nedeniyle 11. bölüm itibariyle ekranlara veda edecek. 11. bölümüyle final yaparak ekranlara son verecek olan dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Çarşamba akşamları yayınlanan dizi TRT ekranlarında yayınlanan sevilen dizi Diriliş’den sonra reytinglerinde büyük bir düşüş yaşandı.  Bazı kategorilerde  2 reyting bandına bile ulaşamayan Seven Ne Yapmaz dizisi reyting kurbanı oldu. Henüz konuyla ilgili Atv tarafından resmi bir açıklama gelmese de reytingler dizinin final yapacağını zaten söylüyor. 

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir