Seven Ne Yapmaz 5. Bölümde Neler Olacak?

seven-ne-yapmaz-5-bolumde-neler-olacak

Seven Ne Yapmaz 5. bölümde neler olacak? ATV’nin sevilen dizisi Seven Ne Yapmaz Çarşamba akşamı 5. bölümüyle ekranlara gelecek.

Başrollerini Yusuf Çim ve Seren Şirince’nin paylaştığı Seven Ne Yapmaz 5. bölümüyle 4 Ekim Çarşamba akşamı saat 20:00’de ATV’de ekranlara gelecek.

Seven Ne Yapmaz 5. bölüm özeti ve Seven Ne Yapmaz 5. bölüm resimleri yayınlandı. Seven Ne Yapmaz’ın 4. bölümün finalinde sonunda Nazlı’nın yanına giden Ozan’ı son anda annesi arayarak kardeşinin kaçırıldığını haber vermişti. Nazlı’ya onu sevdiğini söyleyemeden gitmek zorunda kalan Ozan’ın başına neler gelecek?

Seven Ne Yapmaz 5. Bölümde Neler Olacak?

Seven Ne Yapmaz 5. Bölüm Özeti

Ozan tam Nazlı’ya onu ne kadar sevdiğini söyleyecekken, kendisini affetmesini Nazlı’dan isteyecekken annesi tarafından gelen telefon ile kardeşinin tefeciler tarafından kaçırıldığı haberiyle hızla Nazlı’nın yanından ayrılmak durumunda kalır. Nazl, Ozan’ın kendisini bir kez daha bırakıp gittiğini zanneder. Kalbi yine kırılmıştır. Ozan ise soluğu Mehmet ile birlikte annesi Aliye’nin yanında alırlar. Zeynep’i kaçıran tefeciler ararlar ve karşılığında 1 milyon dolar istemektedirler.

Aliye yardım almak için eski aile dosları emekli polis Tarık amcayı çağırı. Tarık ise Zeynep’in zarar görmemesi için tek çarenin parayı vermekten geçtiğini söyler. Ozan’ın ne yapıp ne edip Zeynep’i kurtarmak için parayı bulması gerekmektedir. Parayı bulmak için Gizem’i arar ama Gizem telefonlarına cevap vermez. Diğer alternatifi ise Sema’dır. Ama ondan parayı alacak olursa bir daha Sema’dan kurtulamayacağını ve onun kulu kölesi olmak zorunda kalacağını çok iyi bilir.

Tüm bunlar yaşanırken Sema, hırsız olduğunu düşündüğü Recep’i tutuklatmakta kararlıdır. Köşke geri gelen Gizem ve Arzu olanları öğrenirler. Zeynep’in kaçırılması ve Recep’in tutuklanması gündeme bomba gibi düşer. Ne yapıp edip ikisininde kurtarılması gerekiyordur. Kahramanlarımızı bu bölümde zorlu bir mücadeler bekliyor.

Seven Ne Yapmaz 5. Bölüm 2. Fragmanı

Seven Ne Yapmaz 5. Bölüm Resimleri

seven-ne-yapmaz-6-bolum-resimleri (15)
Seven Ne Yapmaz 5. Bölümde Neler Olacak?
seven-ne-yapmaz-6-bolum-resimleri (14)
Seven Ne Yapmaz 5. Bölümde Neler Olacak?
seven-ne-yapmaz-6-bolum-resimleri (13)
Seven Ne Yapmaz 5. Bölüm Resimleri
seven-ne-yapmaz-6-bolum-resimleri (12)
Seven Ne Yapmaz 5. Bölüm Resimleri
seven-ne-yapmaz-6-bolum-resimleri (11)
Seven Ne Yapmaz 5. Bölüm Resimleri
seven-ne-yapmaz-6-bolum-resimleri (10)
Seven Ne Yapmaz 5. Bölüm Resimleri
seven-ne-yapmaz-6-bolum-resimleri (9)
Seven Ne Yapmaz 5. Bölüm Resimleri
seven-ne-yapmaz-6-bolum-resimleri (1)
Seven Ne Yapmaz 5. Bölüm Resimleri

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

5 Comments on “Seven Ne Yapmaz 5. Bölümde Neler Olacak?”

  1. Seven Ne Yapmaz 5. bölüm resimlerinde Nazlı ve Ferit arasında neler olacak özellikle, Ferit’in Nazlı’yı taşıdığı resmi çok merak ediyorum. Seven Ne Yapmaz 5. bölüm özeti çok merak uyandırıcı.

  2. Seven Ne Yapmaz 5. bölüm özeti ve resimleri çok güzel. Bakalım Seven Ne Yapmaz 5. bölüm nasıl olacak. En çok Nazlı, Ozan’a nasıl davranacak onu merak ediyorum.

  3. Yusuf Çim ve Seren Şirince’nin uyumu çok iyi olmuş. Seven Ne Yapmaz dizisinde Ozan ve Nazlı olarak çok iyi olmuşlar.

  4. Yusuf Çim’in yeni dizisi çok güzel olmuş. Yusuf Çim’i Çilek Kokusu dizisinden beri takip ediyorum.

  5. Seven Ne Yapmaz 5. bölüm resimlerinde Ozan ve Nazlı’lı olan resim çok hoşuma gitti. Bu akşam yeni bölümde nasıl olacaklar çok merak ettim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir