Seven Ne Yapmaz 5. Bölümde Çalan Şarkılar

seven-ne-yapmaz-5-bolumde-calan-sarkilar

Seven Ne Yapmaz 5. bölümde çalan şarkılar büyük ilgi gördü. Başrollerini Yusuf Çim ve Seren Şirince’nin paylaştığı Seven Ne Yapmaz yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor.

Çarşamba akşamları yeni bölümleriyle ekranlara gelen Seven Ne Yapmaz bu hafta 5. bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizinin bu hafta ekrana gelen bölümünde çalan şarkılar izleyenler tarafından büyük beğeni topladı.

Çarşamba akşamları yayınlanan Seven Ne Yapmaz reytinglerde başarılı sonuçlar elde ediyor. Dizi başarılı oyuncu kadrosu ve senaryosu ile izleyenlerin büyük beğenisini topluyor. Ayrıca dizide kullanılan şarkılar da büyük bir kesim tarafından merakla takip ediliyor.

Seven Ne Yapmaz’ın 3. bölümde çalan Sıla şarkısı büyük ilgi gördü. Seven Ne Yapmaz 3. bölümde çalan şarkıya buradan ulaşabilirsiniz.

Seven Ne Yapmaz 5. Bölümde Çalan Şarkılar

Seven Ne Yapmaz 5. bölümde Ozan’ın Nazlı’ya bir şey demeden gittikten sonra ekrana gelen sahneler de Ali Atay – Yalan şarkısı yer aldı.

Seven Ne Yapmaz 5. bölüm sonunda Nazlı ve Recep’in sarıldığı, Ozan’ın onları gördüğü sahnede çalan şarkı da Ali Atay – Yalan şarkısı.

Seven Ne Yapmaz 5. Bölüm Sonunda Çalan Şarkı

Seven Ne Yapmaz 6. bölümüyle 11 Ekim Çarşamba akşamı saat 20:00’de Atv’de ekranlara gelecek.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

3 Comments on “Seven Ne Yapmaz 5. Bölümde Çalan Şarkılar”

  1. Seven Ne Yapmaz 5. bölüm son sahnesinde Recep ve Nazlı sarılırken çalan şarkıyı çok beğendim. Leyla ile Mecnun’da da çalmıştı sanırsam.

  2. Seven Ne Yapmaz 5. bölümde çalan Yalan şarkısı çok güzeldi. Ali Atay’ın sözlerini yazdığı şarkı çok güzel. Ali Atay’da güzel seslendirmiş ama sanki dizi de bu şarkıyı başka biri söylüyor o kimdi acaba ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir