Seven Ne Yapmaz 4. Bölümde Neler Olacak?

seven-ne-yapmaz-4-bolumde-neler-olacak

Seven Ne Yapmaz 4. bölümde neler olacak? Atv’nin sevilen dizilerinden olan Seven Ne Yapmaz 4. bölümüyle ekranlara gelecek.

Çarşamba günü yayınlanan Seven Ne Yapmaz dizisinin başrollerini Yusuf Çim ve Seren Şirince paylaşıyor. Seven Ne Yapmaz bu hafta ekranlara 4. bölümüyle gelecek. Seven Ne Yapmaz 4. bölüm özeti ve Seven Ne Yapmaz 4. bölüm resimleri yayınlandı.

Seven Ne Yapmaz 3. bölüm sonunda Nazlı ve Ozan arasında ki yüzük meselesi netliğe kavuşmuş, Ozan yüzüğü Nazlı’ya vermeyerek boşanma konusunda kararsızdır.

Seven Ne Yapmaz 4. Bölümde Neler Olacak?

Seven Ne Yapmaz 4. Bölüm Özeti

Yüzüğü sonuna ele geçiren Ozan, Nazlı’dan boşanmak için artık önünde bir engel kalammıştır. Köye gidip Nazlı’nın karşısına geçen Ozan, Nazlı’ya yüzüğü veremez, bulmadığını söyler, Ozan hala Nazlı’yı seviyordur. Bu durum karşısında umutlanana Nazlı’yı uyarmak ise başta kardeşi Arzu sonradan da Farma Ana ve oğullarından gelir. Ozan’a güvenilmeyeceği konusunda hemfikirdirler. Arzu, Nazlı’ya Ozan’ın değişmediğini kanıtlamak için yeni bir plan yapar.

Nazlı’ya ulaşmaya çalışırken tüm parası çalınıp dolandırılan Recep ise perişan durumdadır. İstanbul’un bir köşesinde gözlerini beş parasız bir şekilde açar. Ozan’a takıntılı Sema’da yana yakıla kendini Nazlı’ya ulaştıracak olan Recep’i aramaktadır. Ama kazdığı kuyuya kendisi düşecektir. Nazlı kendisi olarak soluğu Ozan’ın şirketinde olarak şirketi basar.

Arzu, Gizem konusunda Ozan’ın karşısına önemli bir rakip çıkartacaktır. Sema Recep’e ulaşmak için, Recep’de Nazlı’ya ulaşmak için elinden geleni yapar. İş böyle olunca ortalık fena karışacak.

Seven Ne Yapmaz 4. bölümüyle yarın akşam saat 20:00’de Atv ekranlarında.

Seven Ne Yapmaz 4. Bölüm Resimleri

seven-ne-yapmaz-4-bolum-resimleri
Seven Ne Yapmaz 4. Bölüm Resimleri
seven-ne-yapmaz-4-bolum-resimleri (5)
Seven Ne Yapmaz 4. Bölüm Resimleri
seven-ne-yapmaz-4-bolum-resimleri (4)
Seven Ne Yapmaz 4. Bölüm Resimleri
seven-ne-yapmaz-4-bolum-resimleri (3)
Seven Ne Yapmaz 4. Bölüm Resimleri
seven-ne-yapmaz-4-bolum-resimleri (2)
Seven Ne Yapmaz 4. Bölüm Resimleri

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir