Seven Ne Yapmaz 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı

seven-ne-yapmaz-4-bolum-2-fragmani

Seven Ne Yapmaz 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Atv’nin sevilen dizilerinden Seven Ne Yapmaz 4. bölümüyle ekranlara gelecek.

Başrollerini Yusuf Çim ve Seren Şirince’nin paylaştığı Seven Ne Yapmaz 4. bölümüyle izleyenleriyle buluşacak.

Seven Ne Yapmaz 3. bölüm sonunda Nazlı’dan boşanmak için yüzüğü köye götüren Ozan yüzüğü vermekten son anda vazgeçerek yüzüğün kendinde olmadığını Nazlı’ya söylemişti.

Seven Ne Yapmaz 3. bölümde çalan şarkılar izleyenler tarafından çok beğenildi. Sıla’nın Rubato ile birlikte seslendirdiği parçanın ismini ilgili bağlantıdan bulabilirsiniz.

Seven Ne Yapmaz 4. bölüm 2. fragmanında dikkat çeken sahneler;

Ozan önüne yüzüğü almış kara kara düşünmektedir. Nazlı, Ozan’a inanmak istemektedir bu konuda kardeşi onu uyarır. Ozan ve Gizem arasında ipler tekrar geriliyor. Ozan, Gizem’in kendisiyle oyun oynadığına emindir.

Nazlı’nın kayıp olduğunu Ozan’a veren kuzenleri, Ozan kuzenlerini yanına alarak Nazlı’yı aramaya başlar. Nazlı’nın tekrar ağlamasına neden olan Ozan acaba yine ne yaptı? Nazlı Ozan’dan intikam almaya bu sefer kararlıdır.

Seven Ne Yapmaz 4. Bölüm 2. Fragmanı

Seven Ne Yapmaz 4. bölüm 2. fragmanı nasıl buldunuz? Ozan ve Nazlı arasında yine olanlar oluyor gibi. Ozan’ın kararsız tavırları karşısında Nazlı yine perişan olacak gibi.

Seven Ne Yapmaz 4. bölümüyle 27 Eylül Çarşamba akşamı saat 20:00’de Atv ekranlarında yayınlanacak.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir