Seven Ne Yapmaz 3. Bölümde Neler Olacak?

seven-ne-yapmaz-3-bolumde-neler-olacak

Seven Ne Yapmaz 3. bölümde neler olacak? Atv ekranlarında geçtiğimiz haftalarda başlayan Seven Ne Yapmaz dizisi bu hafta ekranlara 3. bölümüyle gelecek.

Seven Ne Yapmaz dizisinin başrollerini sevilen oyuncular Yusuf Çim ve Seren Şirince paylaşıyor. Çarşamba akşamları ekranlara gelen Seven Ne Yapmaz dizisi bu hafta eski sezon rakipleri de ekranlara gelecek. Dizi yeni rakipleri karşısında nasıl bir reyting alacak merak konusu.

Seven Ne Yapmaz 3. Bölümde Neler Olacak?

Seven Ne Yapmaz 3. Bölüm Özeti

Ozan’ın karşısına yeni kimliği ile çıkan Nazlı’nın Gizem olarak vermesi gereken sınavlar vardır. Kendisinin Nazlı olmadığına Ozan’ı ikna etmeye çalışacaktır. Ozan’ın annesi Aliye Hanım Ozan’a Gizem’in gönlünü çelmesi ve onunla evlenmesi için telkinlerde bulunur. Böylelikle kaybettikleri her şeyi geri alabileceklerdir. Fakat Aliye Hanım’ın bimediği bir şey vardır o da Ozan Nazlı ile evlidir. Ozan Nazlı’ya boşanma celbi gönderir, Nazlı’nın boşanmak için Ozan’dan tek bir şartı vardır. O da özel olarak tasarlanan evlilik yüzüğünün ona geri vermesi.

Ozan yüzüğü kaybetmiştir. Nazlı’ya büyük bir aşk besleyen Recep ise Nazlı’yı aramaktadır ama ulaşamamaktadır. Recep sonunda Nazlı’nın İstanbul’da olduğunu öğrenir ve Nazlı’yı bulmak için yola çıkar.

İşler Ozan için giderek karışmaktadır. Gizem’i tavlamak için yaptıkları her seferinde boşa çıkar. Her seferinde kötü duruma düşen Ozan’ı kurtarmak için annesi Gizem’in onuruna bir parti organize etmeye karar verir. Ozan bu esnada hem Gizem’in gönlünü kazanmak hemde evlilik yüzüğünü bulmak zorundadır. Arkadaşları Serkan ve Mehmet’in yardımıyla harekete geçer. Ozan’a takıntılı bir şekilde aşık olan Sema’nın ise kendien göre planları vardır. Gizem için verilen sürpriz partide herkesi büyük sürprizler beklemektedir.

Seven Ne Yapmaz 3. bölümüyle 20 Eylül Çarşamba akşamı saat 20:00’de Atv ekranlarında yayınlanacak.

Seven Ne Yapmaz 3. Bölüm Resimleri

seven-ne-yapmaz-3-bolum-resimleri (6)
Seven Ne Yapmaz 3. Bölüm Resimleri
seven-ne-yapmaz-3-bolum-resimleri (5)
Seven Ne Yapmaz 3. Bölüm Resimleri
seven-ne-yapmaz-3-bolum-resimleri (4)
Seven Ne Yapmaz 3. Bölüm Resimleri
seven-ne-yapmaz-3-bolum-resimleri (3)
Seven Ne Yapmaz 3. Bölüm Resimleri
seven-ne-yapmaz-3-bolum-resimleri (2)
Seven Ne Yapmaz 3. Bölüm Resimleri
seven-ne-yapmaz-3-bolum-resimleri (1)
Seven Ne Yapmaz 3. Bölüm Resimleri

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

One Comment on “Seven Ne Yapmaz 3. Bölümde Neler Olacak?”

  1. Seven Ne Yapmaz 3. bölüm de yine çok güzel şeyler olacak. Ozan acaba Nazlı’ya aşık olduğunun ne zaman farkına varacak çok merak ediyorum. Merakla Çarşamba günlerini bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir