Seven Ne Yapmaz 2. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı

seven-ne-yapmaz-2-bolum-2-fragmani

Seven Ne Yapmaz 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Atv’de geçtiğimiz hafta başlayan dizi Seven Ne Yapmaz’ın 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı.

Başrollerini Yusuf Çim ve Seren Şirince‘nin paylaştığı Seven Ne Yapmaz dizisi bu hafta 2. bölümüyle ekranlara gelecek. Seven Ne Yapmaz 2. bölüm 2. fragmanında Ozan köye geri dönüyor.

Nazlı Ozan’dan intikam almak için planın içine giriyor. Gizem olarak Ozan’ın hayatına giren Nazlı, Ozan’ın hayatını darmadağın etmeye çalışacak. İlk önce işe Ozan’ın evini ve arabasını alarak başlıyor.

Ozan’ın Gizem’in Nazlı olup olmadığını öğrenecek mi? Bütün işleri yürütmeye çalışan Ozan şirkete ortak olarak Gizem’i alıyor.

Ozan köye giderek Nazlı’yı sevmediğini söylüyor. Nazlı’ya Ozan’dan intikam alması için gizemli bir bayan yardımcı oluyor. Büyük ihtimalle bu bayan Nazlı’nın babasıyla alakalı biri.

Seven Ne Yapmaz 2. bölüm fragmanı Atv’nin youtube kanalında 1 milyona yakın izlenme aldı.  Seven Ne Yapmaz 2. bölüm fragmanları youtube üzerinden büyük ilgi gördü.

Seven Ne Yapmaz 2. Bölüm 2. Fragmanı

Seven Ne Yapmaz 2. bölümüyle 13 Ekim Çarşamba akşamı saat 20:00’de Atv ekranlarında.

Seven Ne Yapmaz 2. bölüm 2. fragmanını nasıl buldunuz? Nazlı intikam almada başarılı olabilecek mi?

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

One Comment on “Seven Ne Yapmaz 2. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı”

  1. Seven Ne Yapmaz 2. bölüm 2. fragmanı çok güzel. Seven Ne Yapmaz 2. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum. Nazlı ve Ozan arasında neler olacak çok merak ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir