Serkan Çayoğlu’nun Yeni Dizisi “Miras”

Serkan Çayoğlu'nun Yeni Dizisi "Miras"

Süreç Film’in yapımcılığını yaptığı Kiraz Mevsimi dizisiyle büyük beğeni toplayan Serkan Çayoğlu’nun yeni dizisi belli oldu. Yeni sezonda yaz ekranlarında yeni bir diziyle ekranlara gelecek olan oyuncuya eşlik edecek kadın oyuncu henüz belli olmadı.

Serkan Çayoğlu’nun Yeni Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hayatımın Aşkı dizisinde Hande Doğandemir ile başrolleri paylaşan Serkan Çayoğlu daha sonra geçtiğimiz haftalarda ekranlara Star TV’de gelen mini dizi Börü’de yer almıştı. Börü’de canlandırdığı karakter ile beğeniyi bir kez daha üzerine toplayan Serkan Çayoğlu’nun yeni dizisinin adı da belli oldu.

Serkan Çayoğlu’nun Yeni Dizisi Hangi Kanalda?

Serkan Çayoğlu, TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Miras dizisinde yer alacak. Drama olarak ekranlara gelecek olan dizide Serkan Çayoğlu başrol için imza aşamasını geçti.

Miras dizisinin cast çalışmaları hızla devam ederken dizinin yönetmenlik koltuğunda ise Sadullah Çelen yer alacak. Miras dizisinin konusu ise modern bir Külkedisi hikayesi olarak yaz aylarında TRT 1 ekranlarında yer alacak.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

One Comment on “Serkan Çayoğlu’nun Yeni Dizisi “Miras””

  1. Serkan Çayoğlu’nun yeni bir dizide izlemek güzel olacak. Dizinin TRT 1’de olmasına da ayrı bir sevindim. Çok reyting kaygısı taşımayacaktır umarım diğer kanallarda ki gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir