sen-kiminle-dans-ediyorsun-kamera-arkasi

Sen Kiminle Dans Ediyorsun Kamera Arkası Görüntüleri

Sen Kiminle Dans Ediyorsun kamera arkası görüntüleri yayınlandı. Burak Aksak’ın yeni sinema filmi Sen Kiminle Dans Ediyorsun filminin kamera arkası görüntüleri yayınlandı.

Sen Kiminle Dans Ediyorsun filminin çekimleri geçtiğimiz haftalarda tamamlandı. Sen Kiminle Dans Ediyorsun filminin lansmanı geçtiğimiz haftalarda yapıldı. Filme ait kamera arkası görüntüleri yayınlandı. Sen Kiminle Dans Ediyorsun filminin henüz fragmanı ve afişi yayınlanmadı.

Sen Kiminle Dans Ediyorsun filminin oyuncu kadrosunda Demet Özdemir, Binnur Kaya, Nergis Öztürk, Bora Cengiz, Uraz Kaygılaroğlu ve Okan Çabalar yer alıyor. Filmin senaristliğini ve yönetmenliğini Burak Aksak yapıyor.

Sen Kiminle Dans Ediyorsun Filmi Konusu

Bunalımda olan genç kız Aysel ve Psikiyatrist olaya çalışan genç adam Selim. Ve bir mahalle. Mahallede dans hocası olmaya çalışan Şengül emekli bir beden öğretmenidir. Aysel ve Selim tanıştıktan sonra dans hocası Şengül ile karşılaşır. Şengül onlara aşkın dansını öğretmek için elinden geleni yapar. Aşkın dansını Selim ve Aysel’e öğretebilecek mi? Aşk, kahkaha, dostluk ve dansın kesiştiği bu komedi de gerçek başarının, bir hayalin peşinden gitmek olduğunu kahramanlarımı Aysel, Selim ve Şengül öğrenecektir.

Sen Kiminle Dans Ediyorsun Kamera Arkası

Sen Kiminle Dans Ediyorsun filminin vizyon tarihi henüz netlik kazanmadı. Filmin vizyon tarihi belirlenince ve fragman yayınlanınca duyurulacaktır.

3 thoughts on “Sen Kiminle Dans Ediyorsun Kamera Arkası Görüntüleri”

  1. Demet Özdemir ve Uraz Kaygılaroğlu ikiside çok sevdiğim oyuncular. İkisini aynı projede görmek çok güzel.

  2. Demet Özdemir’i sinema filminde izlemek çok güzel olacak. Çilek Kokusu, No:309 dizilerini izledim. Çok güzel bir oyuncu. Demet Özdemir’in filmi Sen Kiminle Dans Ediyorsun’da kamera arkasından çok güzele benziyor.

  3. Sonunda Demet Özdemir’in bir sinema filmi geliyor. Vizyona girer girmez gidip izleyeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir