Sen Anlat Karadeniz Dizisinde Çalan Şarkılar

Sen Anlat Karadeniz Dizisinde Çalan Şarkılar

İlk bölümüyle büyük bir ilgi gören Sen Anlat Karadeniz dizisinde çalan şarkılar ve dizide geçen müzikli sahneleri dizinin şarkılarını merak edenler için derledik.

Atv ekranlarında yayınlanan ve ilk bölümüyle yüksek bir reyting açılışı yapan Sen Anlat Karadeniz dizisinin başrollerinde Mehmet Ali Nuroğlu,  İrem Helvacıoğlu, Ulaş Tuna Aslantepe yer alırken oyuncu kadrosunda da Burcu Binici, , Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman yer alıyor.

Sen Anlat Karadeniz Dizisinde Çalan Şarkılar Neler?

İlk bölümüyle ekranlara gelen Sen Anlat Karadeniz dizisinin jenerik müziğini dizinin oyuncu kadrosunda da yer alan Öykü Gürman seslendirdi.  Sen Anlat Karadeniz şarkısını Öykü Gürman seslendirdi. Öykü Gürman’ın söylediği Sen Anlat Karadeniz şarkısı;

Sen Anlat Karadeniz – Jenerik Müziği

Sen Anlat Karadeniz 1. bölümde çalan bir diğer şarkı yine Öykü Gürman tarafından söylenen bir parça Sen Anlat Karadeniz 1. bölümde Öykü Gürman – Kül Oldum şarkısı çaldı.

Kül Oldum – Öykü Gürman

1. bölümde çalan bir diğer şarkı ise Koliva – Kara Sevda şarkısı. Nefes’in pazarda gezerken arka fonda çalan şarkı Koliva’ya ait.  O sahneye ait video;

Kara Sevda – Koliva

Sen Anlat Karadeniz 1. bölümde Nefes ve Tahir sahnesinde çalan duygusal şarkı ise Aysel Yakupoğlu – Gün Gelir şarkısı. Sen Anlat Karadeniz dizisi hem sürükleyici senaryosu, hem başarılı oyunculukları hemde başarılı kamera açılarıyla ilk bölümüyle büyük bir yankı uyandırdı.

Gün Gelir – Aysel Yakupoğlu

Sen Anlat Karadeniz 2. Bölümde Çalan Şarkılar

Sen Anlat Karadeniz 2. bölümünde çalan şarkıları merak edenler için yazının devamında 2. bölümünde çalan şarkı isimlerini ve bölümlerden kesitleri bulabilirsiniz.

Tahir ve Nefes’in kaçtığı sahnelerde Karadeniz manzarası eşliğine çalan şarkı  Apolas Lermi -Yaban Eller  şarkısı.

Sen Anlat Karadeniz ayaklarını yıkadığı sahnede çalan şarkıyı merak edenler için. Nefes’in Tahir’e başına gelenleri anlattıktan sonra geçen duygusal sahnelerde ise çalan şarkı Behçet Gülas – Kaya Olsam Sis Olsam parçası.

Muhteşem karadeniz manzarasında çalan bir diğer karadeniz şarkısı ise Ayşenur Kolivar – Zulmetme Karadeniz şarkısı ;

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

4 Comments on “Sen Anlat Karadeniz Dizisinde Çalan Şarkılar”

  1. Sen Anlat Karadeniz dizisinde çalan şarkılar çok güzeller. Öykü Gürman’ın sesi kadar dizide ki oyunculuğuda çok başarılı. Öykü Gürman’ın seslendirdiği şarkılar çok güzeller paylaştığınız için teşekkürler.

  2. Sen Anlat Karadeniz dizisinde çalan şarkılar çok güzeller. Özellikle dizideki Asiye karakterinin seslendirdiği şarkılar çok hoşuma gidiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir