Seda Akman Kalp Atışı Dizisine Katıldı!

seda-akman-kalp-atisi-dizisine-katildi

Seda Akman Kalp Atışı dizisinin kadrosuna katıldı. Show Tv ekranlarında yayınlanan Kalp Atışı dizisinin kadrosuna yeni oyuncular katılmaya devam ediyor.

Show TV’nin sevilen dizileri arasında yer alan Kalp Atışı dizisinin başrollerinde Gökhan Alkan ve Öykü Karayel yer alıyor.

Yapımcılığını MF Yapım’ın yaptığı, yönetmenlik koltuğunda Aytaç Çiçek’in yer aldığı Kalp Atışı dizisinin kadrosuna Seda Akman dahil oldu.

Seda Akman Kalp Atışı dizisinde Bahar’ın annesi Esra karakterini canlandıracak.

Seda Akman Kalp Atışında Hangi Karakteri Canlandıracak?

Esra, savaşın bir coğrafyaya getirdiği acıları iyileştirmek için vatana hizmet etmektedir. Bu uğurda ailesini ve kızını kaybetmiştir. Esra idealist biridir. Yıllarca o bölgelerde doktorluk yaptıktan sonra artık Heartbeat Hospital’da çalışmaya başlayacaktır. Sinan’a göre bu geç kalınmış bir geri dönüştür. Bugüne kadar başına gelenler onu mükemmel bir cerrah yapsa da anneliğini başaramamıştır. Esra’nın hastaneye gelmesiyle Eylül’ün hayatı değişecektir. Eylül’ü önce kızı yerine koyan Esra, gerçekleri öğrendikten sonra her şey değişecektir.

Kalp Atışı dizisi Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Dizi oyuncu kadrosuna yeni oyuncuları dahil etmeye devam ediyor. Seda Akman Kalp Atışı dizisine 12. bölümden itibaren dahil olacak.

Kalp Atışı 12. bölümüyle Cuma akşamı saat 20:00’de Show TV’de.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

One Comment on “Seda Akman Kalp Atışı Dizisine Katıldı!”

  1. Kalp Atışı dizisine Seda Akman’ın katılması çok iyi oldu. Hem dizi için değişiklik olacaktır. Hemde Seda Akman’ın oyunculuğu çok iyidir. Onu doktor olarak izlemek güzel olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir