Recep ivedik 6 Ne Zaman Sinemalarda?

Recep İvedik 6 Ne Zaman Sinemalarda?

Türkiye’de en çok izlenen filmler arasında yer alan Recep İvedik film serisinin yeni filmi Recep ivedik 6 ne zaman sinemalarda yer alacak?

Milyonlarca kişi tarafından sinemalarda izlenen ve televizyon ekranlarında da verildiğinde aldığı reytinglerle birinci sıralarda yer alan Recep İvedik serisinin 6. filminin müjdesi Şahan Gökbakar’ın instagram sayfası üzerinden verildi.

Her filmde ayrı bir macera yaşayan Recep İvedik’in son filminde ise filmin yayınlanan afiş görsellerinden Recep İvedik’in 6. filmde ormanda hayatta kalma mücadelesi olacak. Afişte yer alan uçak ve vahşi orman hayvanları akıllara Lost dizisine bir gönderme gibi geliyor. Daha tam olarak konusu ve oyuncu kadrosu kesinleşmeyen Recep İvedik 6 filminin çekileceği yer netlik kazandı.

Recep İvedik 6 filmi Bursa’nın Karacabey ilçesinde Karacabey Longozu’nda çekimler gerçekleştirilecek. Türkiye’de sadece 4 tane bulunan Longoz ormanlarının en büyüklerinden olan Karacabey Longuzun’da çekilecek olması daha sonrası için burası için tanıtım açısından da önemli olacak.

Recep ivedik 6 Ne Zaman Sinemalarda Olacak?

Recep İvedik 6 filminin vizyon tarihi Şubat 2019 olarak belirlendi. Şubat 2019’da vizyona girecek olan filminin yine gişe rekorları kırması bekleniyor. Recep İvedik 6’nın oyuncu kadrosu belirlendikçe sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca filmin fragmanı yayınlanınca fragmanı da yazının devamında bulabilirsiniz.

Ayrıca Adanalı dizisini izleyen içinde bu başlık ilginizi çekebilir; Adanalı Dizisinde Yer Alan Maraz Ali’nin Son Hali

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir