Özge Gürel’in Söylediği Şarkılar

Özge Gürel'in Söylediği Şarkılar

Özge Gürel’in söylediği şarkılar hayranları tarafından büyük bir ilgi ile dinleniyor. Özge Gürel’in seslendirdiği şarkıları bu içerikte sizin için derledik.

İlk önce Medcezir dizisinde canlandırdığı Ada karakteriyle büyük bir beğeni toplayan ardından Fox TV ekranlarında yer alan Kiraz Mevsimi dizisiyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan Özge Gürel şu sıralar Dolunay dizisiyle ekranlara gelmeye devam ediyor.

Dolunay dizisinde Özge Gürel Can Yaman ile birlikte başrolleri paylaşıyor. Pazar akşamları Star Tv ekranlarında gelen Dolunay dizisinde Özge Gürel şarkı seslendirecek mi büyük bir merakla bekliyoruz.

Özge Gürel’in ilk şarkı performansı büyük bir hayran kitlesine sahip olduğu Kiraz Mevsimi dizisinde oldu. Özge Gürel, Kiraz Mevsimi dizisinde 2 tane şarkkı seslendirdi. Bunlardan biri dizinin 39. bölümünde olurken diğeri de Kiraz Mevsimi dizisinin soundtrack albümünde yer alan Kahramanımsın şarkısında oldu.

Özge Gürel’in Söylediği Şarkılar

 Özge Gürel’in Kiraz Mevsimi dizisinin 39. bölümünde seslendirdiği şarkı “Bir Bahar Akşamı” şarkısı. Özge Gürel’in seslendirdiği bu şarkı dizinin hayranları tarafından büyük bir ilgi gördü.

Bu şarkı yapım şirketi Süreç Film’in youtube kanalında 5 milyonu geçen bir izlenme aldı.  Özge Gürel’in Kiraz Mevsimi dizisinde seslendirdiği şarkılar büyük beğeni topladı hayranları tarafından.

Kiraz Mevsimi dizisinde seslendirdiği bir diğer şarkı ise yine Kiraz Mevsimi dizisinin içinde kullanıldı. Ayrıca Kiraz Mevsimi dizisinin Sound Track albümünde de yer aldı.  Dizi şarkısı olarak yapılan bu şarkıda Özge Gürel “Kahramanımsın” şarkısını seslendirdi. 

Özge Gürel ayrıca Türk Kalp Vakfı yararına yapılan bir albümde bir parça seslendirdi. Bu parçanın klibi çekildi. DMC etiketiyle yayınlanan 12 Kalp albümünde Özge Gürel Affet şarkısını seslendirdi. Özge Gürel’in seslendirdiği bu şarkıyı da netd müzik youtube kanalından izleyebilirsiniz. Bu şarkı da youtube üzerinden 3 milyonu geçen bir izlenme sayısına ulaştı. 

Özge Gürel'in Söylediği Şarkılar Kiraz Mevsimi Şarkıları
Özge Gürel’in Söylediği Şarkılar Kiraz Mevsimi Şarkıları

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

6 Comments on “Özge Gürel’in Söylediği Şarkılar”

  1. Özge Gürel’in seslendirdiği şarkılar çok güzel. Özellikle Özge Gürel’in söylediği Affet şarkısını çok beğendim. Özge Gürel Affet şarkı sözlerini de paylaşır mısınız?

  2. Özge Gürel’in Kiraz Mevsimi dizisinde söylediği şarkılar çok güzeldi. Keşke Kiraz Mevsimi’nin yeniden yeni bölümleri çekilse çok güzel olurdu. Özellikle 39. bölümde Ayaz’a sürpriz yaptığı sahnede Özge Gürel’in söylediği şarkı çok güzel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir