Özge Gürel Dolunay Dizisinden Ayrıldı mı?

Özge Gürel Dolunay Dizisinden Ayrıldı mı?

Özge Gürel Dolunay dizisinden ayrıldı mı? Dolunay dizisinin başrol oyuncularından Özge Gürel hakkında bu hafta gelen haberler dizinin oyuncunun Dolunay dizisinden ayrılacak mı sorularını akıllara getirdi.

Başrollerini Can Yaman ve Özge Gürel’in paylaştığı Dolunay dizisi Pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Pazar günü ekranlara gelen Dolunay dizisinin aldığı reytingler dizinin erken mi final yapacağı haberlerini akıllara getirdi.

Bugünlerde gelen haberler dizinin başrol oyuncusu Özge Gürel’in Börü dizisinde rol alacağı haberlerinin ardından Dolunay dizisi izleyenler sevilen oyuncunun yoksa dizinin kadrosundan ayrıldı mı diye merak içindiler.

Özge Gürel Dolunay Dizisinden Ayrıldı mı? İşte Detaylar;

Özge Gürel Börü dizisine konuk oyuncu olarak katılacak. Özge Gürel’in Börü dizisinde Teğmen Gökçe Demir karakterine hayat verecek. Börü dizisinde Özge Gürel’in sevgilisi Serkan Çayoğlu’da yer alıyor. İki sevgili Kiraz Mevsimi dizisinden sonra ikinci kez karşılıklı kamera karşısına geçmiş olacak.

Bu Yazıda Dikkatinizi Çekebilir; Özge Gürel’in Söylediği Şarkılar

Özge Gürel Dolunay dizisinden ayrılmadan Börü dizisinde de konuk oyuncu olarak yer alacak.  Özge Gürel’in yer alacağı Börü dizisinde sevgilisi Serkan Çayoğlu yer alıyor. Serkan Çayoğlu Börü dizisi için imaj değişikliğine gitmişti.

Börü Serkan Çayoğlu Özge Gürel
Börü Serkan Çayoğlu Özge Gürel

 

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

3 Comments on “Özge Gürel Dolunay Dizisinden Ayrıldı mı?”

  1. Özge Gürel’in börü dizisinde ki karakterini şimdiden merak etmeye başladım. Sevgilisi serkan çayoğlu ile tekrar ekranlarda birlikte olmasına sevindim.

  2. Özge Gürel dolunay dizisinden ayrılacak mı diye merak ediyordum çıkan börü haberlerinden sonra bu konuya açıklık getirdiğiniz için teşekkürler. Konuk oyuncu olarak katılması çok güzel olmuş. Hem de Serkan Çayoğlu ile karşılıklı olarak yer alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir