Once Upon A Time 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

once-upon-a-time-7-sezon-ne-zaman

Once Upon A Time 7. sezon ne zaman başlayacak diye merak edenlere güzel haberlerimiz var. Once Upon A Time 7. sezon başlama tarihi belli oldu. Once Upon A Time ne zaman başlayacak?

Once Upon A Time 7. sezon ne zaman  diye merak edenler için Once Upon A Time 7. sezon onayı alması her ne kadar güzel bir haber olsa da bazı kötü haberlerimiz var.

Once Upon A Time 7. sezon onayı verildi verilmesine ama dizinin ana karakterlerinden Emma Swan Once Upon A Time 7. sezonunda yok. Jennifer Morrison olmadan Once Upon A Time 7. sezonu nasıl olacak bekleyip göreceğiz.

Once Upon A Time 7. sezon ne zaman diye merak edenler için dizinin yeni sezonu Ekim ayında başlayacak.

Once Upon A Time 7. sezonda Zelena karakteri de olmayacak. Ayrıca 7. sezonda eski karakterlerden ikisinin dönmesi bekleniyor. Bu karakterler Snow ve Charming olduğu yönünde bilgiler var.

Once Upon A Time 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Once Upon A Time 7. sezon her ne kadar bir çok kişiyi memnun etmeyecek olsa da Once Upon A Time 7. sezon başlama tarihi olarak 6 Ekim 2017 tarihinde başlayacağı açıklandı.

once-upon-a-time-7-sezon-ne-zaman
Once Upon A Time 7. Sezon Ne Zaman?

Once Upon A Time 7. sezonda bir çok yenilenme mevcut. 6. sezonda sözleşmeleri biten bir çok oyuncu yeni sezon sözleşmelerini imzalamadı ve bir çok karakteri Once Upon A Time 7. sezonda görmeye bilirsiniz. Bu karakter arasında Belle, Henry Mills, Zelena, Pamuk Prens ve Yakışıklı Prens karakterleri mevcut.

Once Upon A Time 7. sezon kadrosuna yeni katılan isimler var.

Once Upon A Time 7. sezon ne zaman diye bekleyenler için Emma karakterinin olmaması eksi bir sonuç olsa da dizinin hayranları diziyi izleyecektir.

Once Upon A Time 7. sezondan tanıtım Comic-Con’da yayınlandı;

Once Upon A Time 7. Sezon Fragmanı;

Ayrıca yine Once Upon A Time 7. sezon 1. bölüme ait sneak peek yayınlandı.

Once Upon A Time 7. sezon ne zaman başlayacak diye merak eden dizinin hayranları diziyi ülkemizde 7 Ekim’den itibaren izleyebilirler.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

4 Comments on “Once Upon A Time 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak?”

  1. Once Upon A Time 7. sezon ne zaman merak ediyordum ama kadroda ki değişiklikleri görünce bütün merakım kaçtı. Asıl karakterler olmadan yeni sezonda Once Upon A Time 7. sezon nasıl olur bilemedim.

  2. Once Upon A Time yeni sezonu bekliyorum. Karakter eksik olarak nasıl bir sezon olacak merak ettim açıkcası.

  3. Once Upon a Time 7. sezonu beklerken dizinin iptal haberi geldi. Dizinin yeni bölümleri zaten pek sarmıyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir