No:309 Final Yapmaya Hazırlanıyor!

no309-final-yapiyor

No:309 final yapıyor. Çarşamba akşamları Fox Tv ekranlarında yayınlanan No:309 ekranlara veda edecek.

Başrollerinde Demet Özdemir ve Furkan Palalı‘nın yer aldığı, Çarşamba akşamlarının sevilen dizilerinden No:309 yeni sezonda beklenilen reytingleri alamadı.

No:309 geçtiğimiz haftalarda 2. sezonuyla ekranlara gelmeye başlamıştı. 2. sezonda 13. bölümlük anlaşması olan No:309’un düşük reyting nedeniyle bölüm sayısı düşürüldü.

Yeni sezonda kadrosuna yeni isimler dahil eden, Erdal Özyağcılar gibi usta isimler dahil olmuştu.

No:309 Final mi Yapacak?

13. bölümlük anlaşma yapılan No:309’da erken final kararı alındı. No:309 65. bölümüyle final yapacak.

Yeni sezonda Çarşamba akşamları güçlü dizilerin ekranlara gelmesiyle birlikte No:309’un reytinglerinde düşme meydana geldi. Seven Ne Yapmaz, Meryem gibi güçlü dizilerin ekranlara gelmesiyle birlikte Demet Özdemir ve Furkan Palalı’nın başrollerinde olduğu No:309 düşük reytingler almaya başladı.

Bu hafta ekranlara 63. bölümüyle gelecek olan No:309 2 bölüm sonra final yapacak. No:309’un 2. sezonunda Onur’un eski sevgilisi bir kız çocuğuyla geri gelmiş ve kızın Onur’dan olduğunu söylemişti. Ayrıca yeni sezonda Lale’nin kaç yıldır ortalarda görünmeyen babası geri gelmişti. Senaryoda yapılan bu değişiklikler reytingleri toparlamaya maalesef yetmedi.

No:309 Ne Zaman Final Yapacak?

Eğer Fox TV’nin yayın düzeninde herhangi bir sorun olmazsa No:309 65. final bölümüyle 25 Ekim Çarşamba akşamı ekranlara veda edecek.

No:309 dizi ekibini çıkardıkları başarılı iş için tebrik ederiz. Yeni işlerinde başarılar dileriz.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

7 Comments on “No:309 Final Yapmaya Hazırlanıyor!”

  1. No:309 65. bölümde final haberi doğru yani? Çok üzüldüm bu habere. Çok sevdiğim bir diziydi. No:309 final olmasın ya.

  2. No:309’un final yapması kötü oldu. No:309 yeni bölümleri ne zaman olacak ? Böyle bir imkan var mı filmi çekilebilir mi?

  3. Demet Özdemir’in yeni dizisi ne zaman başlayacak bi haberiniz var mı? Demet Özdemir’in bu sıralar yeni filmi vizyonda ama dizisi olmayacak mı?

  4. Furkan Palalı ve Demet Özdemir’i kısa sürede yeni dizilerde tekrardan ekranlarda görmeyi umuyorum. Furkan Palalı’nın yeni dizisi Çukurdereli dizisinde ki partnerini pek beğenmesemde Furkan Palalı için izleyeceğim.

  5. Demet Özdemir ne zaman yeni bir dizide yer alacak bu konu hakkında bir bilginiz var mı? Furkan Palalı’nın yeni dizisi hakkında haberler gelmeye başladı hatta dizinin çekimleri de başlamış.

  6. Demet Özdemir ve Furkan Palalı’nın yeni dizi projelerini çok merak ediyorum. Furkan Palalı’nın yeni dizisinin çekimleri başlamış. Gelen resimlerden Su Kutlu ile çok yakışmışlar gözüküyor. Umarım senaryoda güzeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir