No:309 60. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı

no309-60-bolum-2-fragmani

No:309 60. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fox Tv ekranlarında yayınlanan No:309 60. bölüm 2. fragmanı sosyal medya hesaplarında yayınlandı.

Başrollerinde sevilen oyuncu Demet Özdemir ve yakışıklı oyuncu Furkan Palalı‘nın yer aldığı No:309 yeni sezona merhaba demeye hazırlanıyor. No:309 önümüzdeki hafta 2. sezona giriş yapacak.

No:309 60. bölüm 2. fragmanı ekranlarda dönmeye başladı. Ekranlara 2. sezonuyla gelecek olan No:309’un yeni sezonun kadrosunda değişiklikler mevcut. Dizinin kadrosunda yer alan Samet karakterini canlandıran Murat Tavlı diziden ayrılırken Lale, Nergis ve Nilüfer’in babası rolüyle Yıldırım rolüyle Erdal Özyağcılar dahil oldu.

Sumru Yavrucuk ve Erdal Özyağcılar’ın yıllar sonra tekrar aynı projede buluşturan No:309 60. bölüm 2. fragmanında komedi yüklü sahneler var.

N0:309 60. bölüm 2. fragmanında dikkat çeken sahneler; Kızların ve Songül’ün tekrar kalbini kazanmaya geri gelen Yıldırım elinden geleni yapmaya hazırdır. Yıldırım Songül’ün karşısına taşınmakla başlar. Songül’ü hala sevdiğini söyleyen Yıldırım’a Songül ne cevap verecek. Lale babasının gelmesinden sonra neler yapacak?

Yeni sezonda da Çarşamba akşamları ekranlara gelecek olan dizinin yeni sezonda yeni rakipleri karşısında nasıl reytingler alacağı merak konusu. ATV’de Seven Ne Yapmaz, Kanal D’de Meryem dizisi reyting sonuçlarında başarılı sonuçlar alıyor.

Demet Özdemir’in eski dizi arkadaşı ve sevgilisi Yusuf Çim’in de ATV’de yayınlanan Seven Ne Yapmaz yayınlanıyor. İki eski sevgilinin dizileri ne kadar reyting alacak bekleyip göreceğiz.

No:309 60. Bölüm 2. Fragmanı

Siz No:309 60. bölüm 2. fragmanını nasıl buldunuz? No:309 60. bölümüyle 20 Eylül Çarşamba akşamı Fox TV ekranlarında.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

3 Comments on “No:309 60. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı”

  1. No:309 60. bölüm 2. fragmanı çok güzel. Lale ve Onur arasında ki kız mevzusu nasıl olacak çok merak ediyorum. Onur kızı söyledikten sonra Lale ile araları açılmaz umarım.

  2. Demet Özdemir ve Furkan Palalı çok yakışıyor. Umarım No:309 dizisi bittikten sonra da aynı projede yer alırlar tekrardan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir