New Girl 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

new-girl-7-sezon-ne-zaman

New Girl 7. sezon ne zaman başlayacak? New Girl hayranlarınnın merakla beklediği New Girl 7. sezon başlama tarihi sonunda netlik kazandı.

New Girl 7. sezon ne zaman başlayacak diye merak eden New Girl dizisini izleyenler için dizinin 7. sezonu final sezonu olarak ekranlara gelecek. New Girl 7. sezon 8 bölümden oluşacak ve bu sezon final sezonu olarak son bulacak dizi.

2011 yılında Fox ekranlarında başlayan New Girl dizisinin 6. sezon finalindan sonra hayranların aklında New Girl 7. sezon olacak mı? soruları vardı. Geçtiğimiz aylarda New Girl 7. sezon onayı aldı. Final sezonu olarak ekranlara gelecek olan dizinin final sezonunda zaman atlaması olarak ekranlara gelecek.

New Girl dizisinin başrollerinde Max Greenfield, Lamorne Morris, Hannah Simone ve Zooey Deschanel yer alıyor.

New Girl 7. sezonda zaman atlamasından sonra karakterlerimizin hayatlarını izliyor olacağız. New Girl 7. sezonda ayrıca sürpriz bir oyuncu daha var. New Girl’in başrol oyuncusu Zooey Deschanel’in ablası Emily Deschanel’de dizide yer alacak.

New Girl 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

new-girl-7-sezon
New Girl 7. Sezon Ne Zaman?

New Girl 7. sezon başlama tarihi Fox kanalından yapılan açıklamaya göre dizi Nisan 2018’de ekranlara gelecek.  New Girl’in resmi sosyal hesaplarında yapılan duyuruda New Girl 7. sezon 10 Nisan 2018’de başlayacak. New Girl 7. sezon başlama tarihi tam olarak netlik kazanmasa da Ocak ayında başlayacağı kesinleşti.

New Girl 7. sezon finalinin dizinin her zaman ekrana gelen bölümlerinden farklı bir sürede olarak 1 saat olması planlanıyor.

Ayrıca dizinin ana karakterlerinden olan Nick ve Jess’in 6. sezon finalinde tekrar bir araya gelmesi hayranları tarafından büyük bir mutlulukla izlenmişti. Setten gelen bilgilere göre New Girl 7. sezonda Nick ve Jess’in düğün törenleri, çocuklarını görebilirmişiz.

New Girl 7. sezon ne zaman diye merak eden dizinin izleyicilerinin Nisan ayını beklemekten başka çaresi yok.

New Girl 7. Sezon Tanıtım Fragmanı

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

5 Comments on “New Girl 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak?”

  1. New Girl 7. Sezon başlamasına az kaldi. Final sezonu olması kötü. New girl 7. Sezon ne zaman diye soran arkadaşlara yardımcı olan bi makale olmuş teşekkürler.

  2. New Girl 7. sezonu sabırsızlıkla bekliyorum. Jess ve Nick sonunda kavuştu. Umarım Cece ve Schmit gibi onların da düğününü görürüz.

  3. New Girl 7. sezonu sabırsızlıkla bekliyorum. Jess sonunda Nick’e hislerini söyledi. Bakalım final sezonunda neler olacak New Girl’de.

  4. New Girl 7. sezon ne zaman başlayacak? Başlasın artık biran önce. Çok merak ediyorum New Girl 7. sezonda neler olacak?

  5. New Girl 7. sezon başlama tarihi tam olarak yine belli olmadı mı? Dizinin 7. sezonunun son sezon olmasını üzülüyorum ama sonunda Nick ve Jess’li bitireceklermiş ya buna çok sevindim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir