Mutluluk Zamanı Fragmanı Yayınlandı

mutluluk zamanı fragmanı

Elçin Sangu ve Barış Arduç’lu Mutluluk Zamanı fragmanı yayınlandı. Yakında vizyona girecek olan sinema filminin fragmanını yazının devamında bulabilirsiniz.

Yakında vizyone girecek olan Mutluluk Zamanı filminin başrollerinde sevilen ikili Barış Arduç ve Elçin Sangu yer alıyor. Elçin Sangu ve Barış Arduç’un başrollerinde yer aldığı Mutluluk Zamanı fragmanı yayınlandı.

Mutluluk Zamanı filminin vizyon tarihi ise 10 Kasım. 10 Kasımda vizyona girecek olan film bu yılın en iddialı romantik komedi filmleri arasında yer alıyor. Cengiz Bozkurt’un da kadroda yer aldığı sinema filmine Elçin Sangu ve Barış Arduç fandomundan büyük ilgi olacağı kesin.

Mutluluk Zamanı Filminden İlk Kareler  yazımızdan da filme ait yayınlanan görsellere ulaşabilirsiniz. Mutluluk Zamanı filminin yakın zamanda da tanıtımı yayınlanmıştı.  Tanıtıma buradan ulaşabilirsiniz.

Mutluluk Zamanı filminin afiş çekimleri de geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirildi. Filmin afişinin de yakın zamanda yayınlanması bekleniyor.

Mutluluk Zamanı Fragmanı

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

7 Comments on “Mutluluk Zamanı Fragmanı Yayınlandı”

  1. Elçin Sangu ve Barış Arduç varsa kesinlikle izlemeliyim. Mutluluk Zamanı için 10 kasımı sabırsızlıkla bekliyorum.

  2. 10 Kasım’ı sabırsızlıkla bekliyorum. Elçin Sangu ve Barış Arduç’u severek takip ediyorum. Kiralık Aşk dizisiyle birlikte yakaladıkları enerji çok güzel. Elçin Sangu’yu daha önce ki dizi projelerinde de takip ediyordum. Mutluluk Zamanı filminden de analaşılacağı gibi yine çok güzel bir uyum yakalamışlar. Senaryo’yu da Buğra Gülsoy’un yazması sevindirdi beni güzel bir senaryo olacak gibi. Sinemada kesinlikle başarılı bir iş olacak.

  3. Mutluluk Zamanı filminin fragmanı çok güzel olmuş. Elçin Sangu ve Barış Arduç yine her zaman ki gibi muhteşemler. Mutluluk Zamanı filminin vizyon tarihini sabırsızlıkla bekliyorum.

  4. Mutluluk Zamanı filminin vizyona girmesine çok az kaldı? Film yurt dışında da aynı tarihlerde mi vizyona girecek peki?

  5. Mutluluk Zamanı filmine henüz gidemedim. Gidenler film nasıl güzel mi fragmanlarda ki gibi? Tavsiye edermisiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir