Mutluluk Zamanı Filminden İlk Kareler

mutluluk-zamani-filminden-ilk-kareler

Mutluluk Zamanı filminden ilk kareler yayınlandı. Kasım’da vizyona girecek olan Mutluluk Zamanı filminin çekimleri devam ediyor.

Başrollerinde Elçin Sangu ve Barış Arduç‘un yer aldığı Yanımda Kal olarak duyurulan filmin adı Mutluluk Zamanı olarak değiştirildi. Çekimleri süren dizinin en son çekimleri Heybeli Ada’da gerçekleştirildi.

Ada’da gerçekleştirilen çekimlerden Elçin Sangu ve Barış Arduç‘lu resimler yayınlandı. NuLook’un yapımını yaptığı Mutluluk Zamanı filminin yönetmenliğini Şenol Sönmez yapıyor.

Mutluluk Zamanı filminin senaryosunu ise bir çok diziden ve filmden tanıdığımız ünlü oyuncu Buğra Gülsoy ve Ali Erkan Ersezer kaleme aldı.

Mutluluk Zamanı filminin oyuncu kadrosunda ayrıca Cengiz Bozkurt’da yer alıyor. Cengiz Bozkurt Tarık karakterini canlandırıyor. Tarık karakteri Elçin Sangu’nun canlandırdığı Ada karakterinin abisi.

10 Kasım’da vizyona girecek olan Mutluluk Zamanı filmi yılın merakle beklenen romantik komedi filmleri arasında yerini almaya hazırlanacak.

Elçin Sangu ve Barış Arduç’un Kiralık Aşk dizisinden sonra tekrar bir araya getiren Mutluluk Zamanı filmi ikilinin hayranları tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

Heybeli Ada’da gerçekleştirilen Mutluluk Zamanı filminden ilk kareler yayınlandı. Ada’da gerçekleştirilen romantik sahnelerden gelen kareleri yazının devamında bulabilirsiniz.

Mutluluk Zamanı Filminden İlk Kareler

elcin-sangu-baris-arduc-mutluluk-zamani (2)
Elçin Sangu-Barış Arduç Mutluluk Zamanı
elcin-sangu-baris-arduc-mutluluk-zamani
Mutluluk Zamanı Filminden İlk Kareler
elcin-sangu-baris-arduc-mutluluk-zamani (5)
Mutluluk Zamanı Filminden İlk Kareler
elcin-sangu-baris-arduc-mutluluk-zamani (4)
Elçin Sangu-Barış Arduç Mutluluk Zamanı
elcin-sangu-baris-arduc-mutluluk-zamani (3)
Elçin Sangu-Barış Arduç Mutluluk Zamanı

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

6 Comments on “Mutluluk Zamanı Filminden İlk Kareler”

  1. Elçin Sangu ve Barış Arduç’un filmini çok merak ediyorum. Umarım filmin çekimleri bitip Mutluluk Zamanı’nın fragmanı biran önce yayınlanır.

  2. Barış Arduç ve Elçin Sangu’yu Kiralık Aşk dizisinden sonra tekrar aynı yapımda izlemek güzel olacak. Onları Ömer ve Defne olarak göremesek de tekrar bir arada Mutluluk Zamanı filminde partner olmaları çok güzel.

  3. Mutluluk Zamanı film resimleri çok güzel değil mi? Barış Arduç ve Elçin SAngu’yu yan yana görmeyi özlemişim valla.

  4. Elçin Sangu ve Barış Arduç’u çok seviyorum. Gelen Mutluluk Zamanı filminden kareler de çok hoşuma gitti. Çok yakışıyorlar. Umarım ilerde bir dizide tekrar beraber yer alırlar.

  5. Çok özledik,seviyorum onları,çok yakışıyorlar.Sinema filmini çok Merak ediyorum. Fragmanı sabırsızla bekliyoruz.Bir an önce fragman yayınlansın artık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir