La Casa De Papel 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

La Casa De Papel 4. Sezon Ne Zaman

Netflix ile hayatımıza giren ve şuan bir çok kişinin merakla 4. sezonunu beklediği La Casa De Papel 4. sezon ne zaman yayınlanacak, La Casa De Papel 4. sezon olacak mı? sorularını bu yazıda cevaplamaya çalışacağız.

İspanyol yapımı sevilen dizi La Casa De Papel normal de Netflix orijinal yapımı değil İspanya’da bir televizyon kanalında yayınlanan ve final yapan bir diziydi. Netflix’de yayınlandıktan sonra Türkiye’de dahil bir çok ülke de popüler olan dizinin devam etmesi için Netflix çalışmalara başlamış ve dizinin yeni sezonlarını sadece Netflix’de yayınlanacak şekilde orijinal Netflix dizisi olarak 3. sezonu yayınlandı.

La Casa De Papel 4. Sezon Olacak mı?

Netflix’de yayınlanan 3. sezonun finalinin çok kilit bir noktada bitmesinin ardından dizinin sevenleri dizinin yeni bir sezonunun daha olup olmayacağı konusunda merak ediyor. La Casa De Papel dizisinin yapımcısının katıldığı dizi etkinliklerinde dizinin 4. sezon onayı aldığını ve La Casa De Papel 4. sezonunun da geleceğini katıldığı etkinliklerde dile getirdi.

La Casa De Papel 4. sezonunun bir söylentilere göre şuan çekimleri yapıldığı söyleniyor ama herhangi bir setten görüntü yok. Dizinin oyuncuları genelde dizinin tanıtımlarında boy gösteriyor. La Casa De Papel’in 4. sezon çekimleri ilerleyen zamanlarda başlayacaktır diye düşünüyorum. Gelen bir diğer haberlere göre yine yurt dışında çekimler gerçekleştirileceği konusunda.

La Casa De Papel 4. Sezon Ne Zaman?

Henüz 4. sezon çekimleri başlamayan ve dizinin de 3. sezonunun daha yayınlanmasının üstünden 1 ay bile geçmediğini düşünürsek eğer dizinin 4. sezonunun yayınlanması için en az 1 yıl daha var. La Casa De Papel 4. sezonu 2020 yılının yine yaz aylarında yayınlanacaktır.

Nairobi 4. Sezon da Olacak mı?

La Casa De Papel’in 3. sezon finalinde izleyenler tarafından beklenmeyen bir şey gerçekleştir. Nairobi’nin vurulması pek beklenmedi bir şeydi. Sevilen bir karakteri öldürürler mi bilemem ama sonu Berlin gibi olmazsa güzel olur. Nairobi konusunda henüz bir kesinlik yok. Nairobi ağır yaralı olarak vurgulanmış ve durumu ağır şekilde gösterilip 3. sezon son bulmuştu.

Nairobi’yi canlandıran Alba Flores’in 4. sezon da olup olmayacağı henüz netlik kazanmadı. Alba Flores 4. sezon bilgisi kesinleşince onu da burada bulabilirsiniz.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir