La Casa De Papel 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

La Casa De Papel 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

La Casa De Papel 3. sezon ne zaman merak edenler için bu yazıda dizinin 3. sezonu hakkında ki bilgileri bulabilirler. Netflix’in yayınlanmasının ardından ülkemizde dahil bir çok ülkede büyük bir ilgi gören La Casa De Papel dizisinin 2. sezon finalinin ardından izleyenlerin aklında tek bir soru var yeni sezon olacak mı?

Geçtiğimiz haftalarda Netflix’de 2. sezonu yayınlanan La Casa De Papel’in finalinden sonra hayranların en çok merak ettiği dizinin 3. sezonunun olup olmayacağı konusunda.

İspanya’nın Antena 3 kanalının dizisi olan La Casa De Papel İspanya’da yayınlanan ilk bölümüyle büyük bir reyting oranına sahip olarak Netflix’in de dikkatini çekmeyi başaran dizinin yayın haklarını Netflix elinde bulunduruyor. Netflix orijinal yapımı olarak lanse edilse de dizi İspanya’nın Antena 3 kanalının dizisidir. Dizinin bölümleri Netflix standartlarına göre düzenlenerek 45 dakikalık bölümler halinde ve daha çok bölüm olarak Netflix’de yayınlanmıştır. Dizi Antena 3 kanalında final yapmış olsa da Netflix’de gördüğü ilgilen sonra 3. sezon olabilir mi sorularını akıllara getiriyor.

La Casa De Papel 3. Sezon Olacak mı?

La Casa De Papel 3. sezon ne zaman Yayınlanacak ?

Yapımcılığını Alex Pina’nın yaptığı dizinin oyuncu kadrosunda Úrsula Corberó, Itziar Ituño, Álvaro Morte, Paco Tous, Enrique Arce, Pedro Alonso, Alba Flores, Maria Pedraza, Jaime Lorente, Esther Acebo, Darko Peric yer alıyor.

Profesör’ün İspanyol Kraliyet Darphanesi soygunu için yaptığı kusursuz plan için bir araya getirdiği 8 kişinin yaptığı soygunu konu olan dizinin finalinden sonra dizinin Profesör karakteri için açılan onaylı twitter hesabında eğer yeni bir sezon olursa Profesör’ün yeni sezonda yer alabileceği haberi paylaşıldı. Ayrıca dizide Tokyo karakterini canlandıran Úrsula Corberó  tekrar eden bir roller Snatch dizisinin 2. sezon kadrosuna dahil oldu. Yeni sezonda Tokyo karakteri olur mu bilmeyiz ama dizinin bütün severleri yeni bir sezonun daha olmasından yana.  Şimdi bütün gözler Netflix ve Antena 3 kanalından gelecek olan açıklamaya bakıyor.  Peki sizce dizinin yeni sezonu çekilmeli mi? Siz ne isterdiniz ? 3. sezon güzel olmaz mıydı?

Ve Beklenen Haber Geldi

Düzenleme ( 18.04.2018) :  Ve bugün gelen haberle birlikte La Casa De Papel’in 3. sezonu geliyor. 3. sezon’un olacağı Netflix’de yer alan kısa bir video ile duyuruldu. La Casa De Papel’in 3. sezonu sadece Netflix’de yer alacak. La Casa De Papel’in 3. sezonunun 2019 yılında yayınlanacağı duyuruldu.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

4 Comments on “La Casa De Papel 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?”

  1. La Casa De Papel 3. sezon ne zaman başlayacak tam olarak? Dizinin 3. sezonu 2019 yılında yayınlanır mı? Roma’da çekilen görüntüleri sizde yayınlayabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir