La Casa De Papel 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

La Casa De Papel 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Son zamanların en çok konuşulan dizilerinden olan La Casa De Papel 2. sezon ne zaman merak edenler için dizinin 2. sezon başlama tarihini açıklıyoruz.

Netflix orijinal yapımı olan La Casa De Papel’in yapımcılığını Alex Pina yapıyor. La Casa De Papel’in oyuncu kadrosunda ise Ursula Corbero, Alvaro Morte, Itziar Ituno, Enrique Arce, Paco Tous, Alba Flores, Jaime Lorente, Darko Peric, Esther Acebo, Maria Pedraza yer alıyor.

La Casa De Papel’in Netflix’de yayınlanan 1. sezonu 13 bölümden oluşuyor. Dizinin 1. sezon bölümleri 50 dakikalık bölümlerden oluşuyor. La Casa De Papel dizisinin konusu ise bir suç dehası planını gerçekleştirmek üzere bir araya gelen sekiz hırsızın polisi ustalıkla yönlendirirken, rehineler alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitlemesini konu alıyor.

La Casa De Papel 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Netflix’de 2. sezonu yayınlanacak olan La Casa De Papel’in 2. sezon başlama tarihi Netflix’in açıklamasına göre dizinin 2. sezonu 6 Nisan‘da gelecek. La Casa De Papel’in 1. sezonunu Netflix üzerinden buradan izleyebilirsiniz.

La Casa De Papel Tanıtım Fragmanı

Farklı tarzda diziler sevenler için Dynasty dizisi tanıtım yazısına bakarak da yeni dizi izlemek için fikir edinebilirsiniz.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

One Comment on “La Casa De Papel 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir