Kubilay Aka Çukur Dizisinden Ayrıldı mı?

Kubilay Aka Çukur Dizisinden Ayrıldı mı?

Çukur dizisinin sezon finalinde yaşanan Celasun’un vurulmasının ardından akıllara Kubilay Aka Çukur dizisinden ayrıldı mı sorusunu getirdi.  Geçtiğimiz sezonun en başarılı yapımlarından olan Çukur dizisi sezon finaliyle bir çok soru işaretini seyircilerin kafasında bırakarak sezon tatiline gitti.

Çukur Dizisinden Hangi Oyuncular Ayrıldı?

Çukur dizisinin sezon finalinde bir kaç karakter dışında bütün karakterlerin vurularak dizinin sezon finalinde bir çok karakter öldü mü sorusu netlik kazanmadan sezon finaline giren dizinin yeni sezonunda hangi karakterler dizide olacak henüz netlik kazanmadı.

Kubilay Aka Çukur Dizisinden Ayrıldı mı?

Çukur dizisinin yeni sezonunda Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Dilan Çiçek Deniz ve Rıza Kocaoğlu’nun canlandırdıkları karakter dışında bütün karakterler öldü gösterildi. Özellikle Vartolu karakterinin yakın arkadaşı Medet’in ölmesi bir çok kişi için hayal kırıklığı oldu.  Bir diğer hayal kırıklığı yaratan ölüm ise Celasun karakterine hayat veren Kubilay Aka’nın vurulması oldu. Celasun ve Akşın’ın düğünlerinde silahlı saldırı sonucu düğünde bulunan herkesin vurulması oldu. Celasun’un ölüp ölmediği netlik kazanmasa da önümüzde ki sezonda düğünde bulunan bir çok karakterin olmayacağı.

Geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde görüntülenen Kubilay Aka’ya sorulan Çukur dizisinin yeni sezonunda yer alıp almayacağı konusunda ki soruya “henüz bize de net bir şey söylenmedi. İlerleyen günlerde belli olacak. Yapımcımız ne derse o, bakalım. Sürpriz olacak biraz” cevabını verdi.

Kubilay Aka’nın şu sıralarda yer aldığı bir sinema filmi var. Sinema filminin çekimleri başladı.  Aşk Bu mu? sinema filminde yer alacak oyuncunun Çukur dizisinin yeni sezonunda olup olmayacağını zaman gösterecek.

Çukur dizisinde çalan şarkılar için; Çukur Dizisinde Çalan Şarkılar konulu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Çukur Sezon Finalinde Herkesin Vurulduğu Sahne

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir