Koca Koca Yalancılar Oyuncuları ve Koca Koca Yalancılar Konusu

Koca Koca Yalancılar Oyuncuları ve Koca Koca Yalancılar Konusu

Kanal D ekranlarında yakında başlayacak olan Koca Koca Yalancılar oyuncuları ve Koca Koca Yalancılar dizisi konusu, Koca Koca Yalancılar fragman ve dizi hakkında bilgiler;

Koca Koca Yalancılar Oyuncuları

Koca Koca Yalancılar dizisinin başrollerinde Evrim Alasya, Hakan Yılmaz yer alacak. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda Deniz Kılıç, Tuğçe Karabacak, Müge Bayramoğlu, Sacide Taşaner, Rüzgar Aksoy, Sertan Erkaçan, Pelin Öztekin, Selen Domaç, Selen Uçer, Tolga Ortancıl ve Ferdi Sancar yer alıyor.

Koca Koca Yalancılar Hakkında Bilgiler

Koca Koca Yalancılar dizisinin yapımcılığını Limon Film yapıyor. Dizinin yönetmenliğini ise Osman Taşçı yaparken senaryosunu da Gül Abus kaleme alıyor. Komedi türünde ekranlara gelecek olan dizi bu sezonda izleyenleri güldürmeyi hedefliyor. 

Koca Koca Yalancılar Ne Zaman Başlayacak? 

Tanıtımları Kanal D ekranlarında ve sosyal medya hesaplarında dönen Koca Koca Yalancılar dizisinin başlama tarihi 13 Ağustos Pazartesi olarak belirlendi. Dizi Pazartesi akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Koca Koca Yalancılar Konusu

Koca Koca Yalancılar dizisinde mutlu bir evliliği bekleyen büyük bir tehlike komedi türünde ekranlara gelecek. Evlilik komedisi olarak ön plana çıkacak olan dizinin başrollerinde olan Hakan Yılmaz’ın bu tarz işlerde ne kadar başarılı olduğunu biliyoruz. Daha önce yer aldığı Ayrılsak da Beraberiz ve bir çok yapım bunlara güzel örnekler. 

Koca Koca Yalancılar Fragman

Koca Koca Yalancılar Foto Galeri 

Koca Koca Yalancılar tanıtım fragmanını nasıl buldunuz? Dizinin ilk bölümünü izleyecek misiniz? 

Başka bir dizi izlemek isterseniz eğer Erkenci Kuş dizisi hakkında bilgi edinebilirsiniz ; Erkenci Kuş Oyuncuları ve Erkenci Kuş Konusu başlığından Erkenci Kuş dizisi hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

One Comment on “Koca Koca Yalancılar Oyuncuları ve Koca Koca Yalancılar Konusu”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir