Klavye Delikanlıları Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

klavye-delikanlilari-tanitim

Klavye Delikanlıları tanıtım fragmanı yayınlandı. Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Klavye Delikanlıları tanıtımı geçtiğimiz günlerde yayınlandı.

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Klavye Delikanlıları dizisinin oyuncu kadrosunda Kaan Yıldırım, Sinan Çalışkanoğlu, Vildan Atasever, Rasim Öztekin, Ali Barkın, Uraz Kaygılaroğlu, Seray Sever, Cengiz Küçükayvaz, Selen Seyven, Gül Onay, Mert Asker, İpek Tanrıyar, Cengiz Küçükayvaz ve Filiz Taşbaş yer alıyor.

Klavye Delikanlıları dizisinin yapımcılığını başarılı komedi dizilerine imza atan Süreç Film yaparken dizinin senaryosunu ise Çakallarla Dans filminin senaristliğini yapan Ali Tanrıverdi ve Murat Şeker yapşıyor. Klavye Delikanlıları dizisinin yönetmenliğpi ise Yahya Samancı yapıyor.

Klavye Delikanlıları Konusu;

Kerem ve Bayram küçük yaşlarından itibaren insanlarla pek iletişim halinde olmadıklarından asosyal olan ve bütün vakitlerini bilgisayar başında geçiren iki yakın arkadaştır. İnsanların suratlarına söyleyemediklerini bilgisayar üzerinden dile getirerek bu vasıtayla para kazanıyorlar. Kısaca Trol olmuşlar. Bayram’ın kuzeni olan Volki bizimkilerin tam tersi bir karakterdir. Amerika’dan dönen Volki dolandırıcılık yapmak için takım kurmaya niyetlidir. Bayram ve Kerem’i de peşinden sürükleyerek yeni nesil bir dolandırıcılık şebekesi kurar. Bu şebekenin bir eksiği kalmıştır; Seyran. Zekası ve güzelliği ile dolandırıcılık abidesi olan Seyran da bu ekibe katılır. Zengin insanları kredi kartları üzerinden dolandırmayı hedefleyen ekibimizin başına gelen uzun soluklu, aşırı komik ve bol maceralı bir yolculuk onları bekliyor.

klavye-delikanlilari-tanitim-fragmani
Klavye Delikanlıları Tanıtım Fragmanı

Klavye Delikanlıları tanıtım fragmanı 1 günde 250 milyon izlenmeyi geçti. Büyük ilgi gören Klavye Delikanlıları dizisinin yayın tarihi henüz netlik kazanmadı.

Klavye Delikanlıları tanıtım fragmanında çalan şarkı ise Neşet Ertaş’ın Doyulur mu şarkısı.

Klavye Delikanlıları Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Yakında Show Tv ekranlarında başlayacak dizinin hangi gün ekranlara geleceği henüz belli değil.

Klavye Delikanlıları Tanıtım Fragmanı;

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

8 Comments on “Klavye Delikanlıları Tanıtım Fragmanı Yayınlandı”

  1. Klavye Delikanlıları tanıtım fragmanı çok güzel olmuş. Klavye Delikanlıları tanıtım fragmanında çalan şarkıyı çok beğendim ya bağımlılık yaptı resmen. Şarkıyı arıyordum burda buldum teşekkürler.

  2. Klavye Delikanlıları tanıtım fragmanı çok güzel komedi olacağa benziyor.. Komedi dalında bu senenin iddialı yapımlarından olacak gibi.Oyuncular çok kaliteli umarım iyi ve zevkle izleyebileceğimiz bir dizi olur.

  3. Klavye Delikanlıları 1. bölüm fragmanında çalan şarkı çok hoşuma gitti. Onu arıyordum paylaştığınız için teşekkürler.

  4. Klavye Delikanlıları ilk bölümü Salı gününe almaları kötü olmuş. Dizinin yayın günü başka olsaymış daha iyi olacakmış.

  5. Klavye Delikanlıları tanıtım fragmanları çok güzel olmuş. Dizinin Salı günü olması nasıl olacak acaba reytinglerde nasıl bir oran bulacak?

  6. 3 bölüm de son sahnede arabaya binince şarkı çaldı yabancı idi onun ısmini söyler misiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir