Kırgın Çiçekler Bitiyor mu?

Kırgın Çiçekler Bitiyor mu?

ATV’de Pazartesi akşamları ekranlara gelen Kırgın Çiçekler bitiyor mu? 3 sezondur ekranlara gelen Kırgın Çiçekler 3. sezonunda karşısında yer alan güçlü rakipleri karşısında reytinglerinde düşmeler meydana geldi.

Atv’nin sevilen dizilerinden olan Kırgın Çiçeklerin oyuncu kadrosunda Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz, İpek Karapınar, Tayanç Ayaydın, Mehmet Aykaç, Veda Yurtsever, Deniz Uğur, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Arif Diren, Burak Tozkoparan, Nil Keser, Çağla Irmak’ın yanı sıra bir çok başarılı ismin yer alıdğı dizinin senaryosunu Gül Abus Semerci ve Yelda Eroğlu kaleme alıyor. Kırgın Çiçekler’in yönetmenlik koltuğunda Serkan Birinci yer alıyor.

Kırgın Çiçekler Bitiyor mu ?

ATV’de yer alan Kırgın Çiçekler Pazartesi akşamı ekrana gelen diziler karşısında reyting oranlarını koruyamadı ve düşük reytingler almaya başladı. Dizinin düşük reytingleri, senaryonun artık kendini tekrarlaması ve dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Gökçe Akyıldız’ın hamileliği de dizinin bitme sebepleri arasında yer alabilir nedenler arasında. Kırgın Çiçekler’in 3. sezonunda rakipleri arasında Söz ve Çukur gibi reyting rekorları kıran diziler arasında büyük yapımlar yer alıyor.

Kırgın Çiçekler Ne Zaman Bitecek?

Kırgın Çiçekler 113. bölümde final yaparak ekran hayatına son verecek. 113. bölümüyle final yapacak olan dizinin devam etmesi durumunda da Gökçe Akyıldız’ın yeni bölümlerinde yer almayacaktı hamileliği nedeniyle.  Kırgın Çiçekler dizisinin finalinde nasıl bir son bulacağı hayranları arasında merak konusu.

Gökçe Akyıldız Diziden mi Ayrılıyor ?

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir