Kırgın Çiçekler 90. Bölümde Neler Olacak?

kirgin-cicekler-90-bolumde-neler-olacak

Kırgın Çiçekler 90. bölümde neler olacak ? Ekranların sevilen dizilerinden Kırgın Çiçekler bu hafta ekranlara 90. bölümüyle gelecek.

Yönetmenliğini Serkan Birinci’nin yaptığı Kırgın Çiçekler 3. sezonuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Oyuncu kadrosunda Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz, Mehmet Aykaç, İpek Karapınar, Gökçe Akyıldız, Burak Tozkoparan, Hazar Motan, Arif Diren, Nil Keser ve bir çok başarılı oyuncunun yer aldığı Kırgın Çiçekler 90. bölüm özeti yayınlandı.

Kırgın Çiçekler 90. Bölümde Neler Olacak?

Kırgın Çiçekler 90. Bölüm Özeti

Bu hafta Kırgın Çiçekler’in kadrosuna Tayanç Ayaydın Ejder karakteriyle dahil olacak. Sadri Bey’in yeğeni olan Ejder, Meral’in Sadri’nin torunu olmamasından şüphelenir ve geçmişi araştırmaya koyulur.

Cemre ve Serkan’ın romantik akşamı kabusa döner. Serkan’ın bayılmasıyla hastaneye giderler ve doktor’un kanser teşhisis koymasıyla Cemre yıkılır.

Komiser Ali’nin teklifi ile Feride, çocuk şube için danışmanlık yapmaya başlar. Yeni gelen dava dosyası herkesin kanını donduracaktır.

Zehra ve Günay arasında ki gerginlik evde iplerin gerilermesine neden olur. Kader, kendisini savunmayan Meral’i kardeşlikten silmiştir.

Ejder’in Sadri Bey’in yanına taşınmasıyla birlikte Meral için zor günler başlamıştır. Ejder, Meral’in gerçek torun olmadığına inanarak geçmişini araştırmaya başlar.

Kırgın Çiçekler 90. bölümüyle 25 Eylül Pazartesi akşamı saat 20:00’de Atv’de.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir