Kanal D Dizileri Neler?

kanal-d-dizileri

Kanal D dizileri bir çok kişi tarafından büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan dizileri bu başlık altında bulabilirsiniz.

Türkiye’nin en çok izlenen kanallarından olan Kanal D’de ekranlara gelen diziler yayınlanmaya yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ederken, Kanal D yayın akışına yeni diziler de eklemeye devam ediyor.

Kanal D Dizileri ;

1- Arka Sokaklar

kanal-d-dizileri-arka-sokaklar
Kanal D Dizileri – Arka Sokaklar

Artık Türk televizyonlarında unutulmayan diziler arasına giren Arka Sokaklar 12 sezondur ekranlara gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda 450 bölümü deviren dizi 500. bölüme doğru gidiyor. Cuma akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisi yayınlandığı ilk sezondan beri başarılı reytingleri ile Kanal D’nin en dikkat çeken dizileri arasında yer alıyor.

2- Vatanım Sensin

kanal-d-dizileri-vatanim-sensin
Kanal D Dizileri – Vatanım Sensin

2. sezonuyla bu aralar ekranlara gelmeye hazırlanan Vatanım Sensin dizisi Kanal D ekranlarının başarılı bir diğer dizilerinden biri. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan dönem dizisi Vatanım Sensin başarılı reyting oranları ile Kanal D’nin en çok izlenen dizileri arasında yer alan bir başka dizisi.

3- İsimsizler

2. sezonuyla ekranlara gelmeye devam eden İsimsizler dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. İsimsizler dizisi Pazartesi günleri yayınlanıyordu. Dizi gün değişikliğine giderek Cumartesi ekranlara gelmeye başladı.

4- Çocuklar Duymasın

kanal-d-dizileri-cocuklar-duymasin
Kanal D Dizileri – Çocuklar Duymasın

Türk Televizyonlarında en çok çekilen diziler arasında yer alan Çocuklar Duymasın 2017 yılında yeni bölümleriyle eski kadrosuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. 2017 yılında çekilen Çocuklar Duymasın dizisi ise Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı’nın yer aldığı Çocuklar Duymasın Pazar akşamları ekranlara geliyor.

5- Meryem

kanal-d-dizileri-meryem
Kanal D Dizileri – Meryem

2017’nin yaz aylarında başlayan Meryem dizisi ise kısa sürede büyük bir başarı yakalayarak Çarşamba akşamlarının en çok izlenen dizileri arasında yer aldı. Furkan Andıç ve Ayça Ayşin Turan’ın başrollerinde olduğu Meryem dizisi Kanal D’nin başarılı dizileri arasında.

6- Ver Elini Aşk

Yine yaz aylarında başlayan bir başka yaz dizisi olan Ver Elini Aşk dizisinin başrollerinde Sevda Erginci ve Ali İl yer alıyor. Perşembe akşamları yayınlanan Ver Elini Aşk komedi dizisi olarak ekranlara geliyor.

7- Tutsak

Pamir Pekin, Caner Şahin ve Gülper Özdemir’in başrollerinde olduğu Tutsak dizisi ise Salı akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanıyor.

8- Siyah Beyaz Aşk

Birce Akalay, İbrahim Çelikkol, Muhammet Uzuner’in başrollerinde olduğu Siyah Beyaz Aşk ise İsimsizler dizisinin Cumartesi’ye alınmasından sonra dizi Pazartesi akşamları yayınlanacak. Dizinin pazartesi alacağı reytingler merak konusu.

Ayrıca ek olarak Kanal D ekranlarında 2018 yılının ilk aylarında 2 yeni dizi daha ekranlara gelecek. Elçin Sangu’nun yer alacağı Gülizar dizisi eğer isimde bir değişiklik olmazsa dizinin adı Gülizar olacak. Elçin Sangu’nun yeni dizisi hakkında bilgilere buradan bakabilirsiniz.

Bir diğer dizi ise Kenan İmirzalıoğlu’nun başrolünde yer alacağı Fatih dizisi. Dizinin afişi ve ilk görseli yayınlandı.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

5 Comments on “Kanal D Dizileri Neler?”

  1. Kanal D dizileri arasında severek takip ettiğim Meryem, Çocuklar Duymasın dizileri. Diğerlerini pek izlemiyorum. Artık Kanal D eskisi kadar kaliteli diziler çıkaramıyor.

  2. Kanal D’de ekrana gelen diziler arasında güzel diziler var. Özellikle Çocuklar Duymasın’ı tekrardan ekranlara getirmesi çok güzel oldu.

  3. Kanal D dizileri arasında Arka Sokaklar’ı çok seviyorum. 12. sezondur ekranlara gelmesi çok büyük bir başarı. Her ne kadar kadroda eksilmeler olsa da hala çok güzel bir şekilde ilerliyor.

  4. Vatan Sensin’in 2. sezonunu merakla bekliyorum. Umarım en kısa sürede başlar. Kanal D dizileri arasında en çok sevdiğim dizi Vatanım Sensin.

  5. Eskiden Kanal D ekranlarında çok güzel diziler yer alırdı. Şimdi eskisi kadar güzel dizileri yok. Çoğu dizisini izlemiyorum bile. Umarım yakında Kanal D dizileri eski kaliteli hallerine döner.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir