Kalbimdeki Deniz 36. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

kalbimdeki-deniz-36-bolum-fragmani

Kalbimdeki Deniz 36. bölüm fragmanı yayınlandı. Kalbimdeki Deniz 36. bölüm fragmanı yeni sezonun başlamasının ardından yayınlandı.

Kalbimdeki Deniz geçtiğimiz günlerde yeni sezonuyla ekranlara gelmeye başladı. Kalbimdeki Deniz yeni bölüm fragmanında bir çok Deniz ve Mirat’ın arasında yine zorluklar meydana geliyor.

Mirat, Deniz’in oğluna küçük bir sünnet düğünü hazırlar. Bunu duyan Alihan sünnet düğününü basarak geceyi herkese zehir eder. Fragmanda yer alan Alihan sahneleri dizi izleyicilerini kızdırdı.

Fikriye kıskançlıklarına devam ediyor. Deniz’i kıskanan Fikriye neler yapacak.  Youtube üzerinden Kalbimdeki Deniz 36. bölüm fragmanına gelen yorumlar arasında dizinin hayran kitlesi yeni sezona dizinin çok güzel başladığını belirten mesajlar attı.

Kalbimdeki Deniz 2. sezona güzel bir giriş yaptı. 35. bölümüyle ekranlara gelen dizi aldığı reyting oranlarıyla tüm reyting alanlarında birinci sırada yer aldı. Kalbimdeki Deniz tatilden sonra güzel bir giriş yaptı. Dizi ilerleyen zamanlarda karşına gelecek yeni rakipleriyle reyting oranlarını koruyabilecek mi büyük merak konusu.

Kalbimdeki Deniz dizisinin başrollerinde Kutsi, Ceren Bozoğlu, Hakan Eratik ve Özge Özberk yer alıyor.

Kalbimdeki Deniz 36. bölüm fragmanı

Kalbimdeki Deniz 36. bölümüyle 16 Eylül Cumartesi akşamı saat 20:00’de Fox Tv ekranlarında.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir