Jessica May Sevgilisi Kim?

jessica-may-sevgilisi-kim

Jessica May sevgilisi kim? Show Tv ekranlarında yayınlanan Yeni Gelin dizisiyle ekranlara gelen Jessica May sevgilisi var mı?

Show Tv ekranlarında yayınlanan bu sıralar 2. sezonuyla ekranlara gelen Yeni Gelin dizisinde yer alan Jessica May canlandırdığı Bella karakteriyle büyük bir beğeni topladı.

Tam adı Jéssica May Drociunas’ın canlandırdığı Bella karakteri çok sevildi.

Jessica May 5 Aralık 1993 doğumlu, Paranacity’de doğan sevilen oyuncu Brezilyalı, 1.75 boyunda olan Jessica May’in sevgilisini bir çok kişi merak ediyor.

Jessica May’in sevgilisi Türk. Jessica May’in sevgilisi fotoğrafçı.

Jessica May Sevgilisi Kim?

jessica-may-sevgilisi
Jessica May Sevgilisi

 

Jessica May sevgilisi Hüseyin Kara, Hüseyin Kara 17 Haziran 1990 doğumlu. Fotoğraf sanatçısı olan Hüseyin Kara daha önce önemli aktörlerle çalışmış. Bunlar arasında Bülent Kayabaş ve Ali Poyrazoğlu yer alıyor. Hüseyin Kara Markafoni gibi büyük şirketlerde çalışmış, bir çok fotoğrafı ödül almış bir fotoğraf sanatçısı.

jessica-may-sevgilisi-varmi
Jessica May’in Sevgilisi

Jessica May’in yer aldığı Yeni Gelin dizisi Cumartesi akşamları Show Tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Jessica May canlandırdığı Bella karakteriyle Türk insanının kalbini kazanmayı başardı. Modellik yapan sevilen oyuncunun ilk dizi projesi olan Yeni Gelin dizisi başarılı reyting oranlarıyla Cumartesi akşamlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alıyor.

Jessica May’in sosyal medya hesaplarını kendi kişisel sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. ” jessicamayofficial” kullanıcı adıyla instagram hesabı olan Jessica May’ın 300 bine yakın takipçisi var.

Jessica May’in yer aldığı Yeni Gelin dizisi Cumartesi akşamları Show Tv ekranlarında.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

15 Comments on “Jessica May Sevgilisi Kim?”

  1. Yeni Gelin dizisini çok seviyorum. Tolga Mendi ve Jessica May’i çok seviyorum. Keşke Tolga Mendi ve Jessica May sevgili olsa. Jessica May sevgilisi de yakışıklıymış bu arada onla da çok yakışmışlar.

  2. Jessica May sevgilisi ile çok yakışıyor. Jessica May çok sempatik birisi. Türk biriyle sevgili olmasına çok sevindim.

  3. Yeni Gelin dizisinde kendisini severek izliyorum. Jessica May sevgilisi ile çok yakışmış. Umarım mutlu bir beraberlikleri olur.

  4. Jessica May’ın sevgilisi ile daha çok fotoğraflarını yayınlayabilir misiniz? Jessica May sevgilisi ile çok yakışmış.

  5. Yeni Gelin’de yer alan Jessica May’ı çok sevdik. Özellikle canlandırdığı Bella karakteri çok sevildi. Jessica May’ın gerçek hayatta ki sevgilisininde Türk olmasına çok sevindim. Bizim ülkeye gelin olarak gelir umarım.

  6. Jessica May’ın sevgilisinin Türk olduğunu öğrendikten sonra çok sevindim. Ülkemize yeni gelin olarak gelmiş hakketten. Jessica May’ı daha çok Türk yapımı dizilerde görmek isteriz.

  7. Jessica May’in sevgilisini Yeni Gelin dizisinde ki partneri Tolga Mendi olarak biliyordum demek ki yanlış öğrenmişim. Ama gerçek sevgilisinin de Türk olmasına çok sevindim. Çok yakışıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir