Jessica Jones 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Jessica Jones 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Jessica Jones 2. sezon ne zaman başlayacak? Netflix’in yapımlarından olan Jessica Jones’in 1. sezonunun ardından dizinin severleri dizinin 2. sezonunun ne zaman başlayacağını merakla bekliyor.

Jessica Jones’in oyuncu kadrosunda Krysten Ritter, J.R. Ramirez, David Tennant, Rachael Taylor, Eka Darville ve Mike Colter yer alıyor. 2. sezonuyla yakın zamanda ekranlara gelecek olan Jessica Jones’in birinci sezonu 13 bölümden oluşuyor.

Jessica Jones 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Jessica Jones’in 2. sezonu 8 Mart 2018’de başlayacak. Netflix’de yayınlanan dizinin 2. sezonunu izlemek için sabırsızlananların biraz daha beklemesi gerekiyor. 8 Mart’ta 2. sezonuyla ekranlara gelecek olan dizinin 2. sezonunun da 13 bölüm olması bekleniyor.

Jessica Jones’un ilk sezonunu eğer hala izlemediyseniz Netflix üzerinden izleyebilirsiniz. Jessica Jones’un imdb sayfası üzerinden de daha detaylı bilgi dizi hakkında bulabilirsiniz. Netflix üzerinden Jessica Jones izlemek isterseniz dizinin 1. sezonuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıda Dikkatinizi Çekebilir:  13 Reasons Why 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Jessica Jones Tanıtım Fragmanı

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

4 Comments on “Jessica Jones 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?”

  1. Jessica Jones’un 1. sezonunu izledim. Jessica Jones 2. sezon ne zaman çıkacak diye merak ediyorum paylaştığınız için teşekkürler. Netflix dışı 2. sezonu izleyebileceğim bir yer biliyor musunuz ?

  2. Jessica Jones 2. sezon bölümlerini Netflix’den zamanı gelince izlemek istiyorum Netflix üyelik paketleri kaç paradan başlıyor acaba ?

  3. Jessica Jones 2. sezonu sabırsızlıkla bekliyorum. Umarım Jessica Jones’un 2. sezonuda ilk sezon kadar güzel olur. Yeni sezonda yeni oyuncular gelecek mi bu konuda bilginiz var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir