İlk Öpücük Filminin Fragmanı Yayınlandı!

ilk-opucuk-filminin-fragmani

İlk Öpücük filminin fragmanı yayınlandı. 20 Ekim’de vizyona girecek olan İlk Öpücük filminin fragmanı büyük ilgi gördü.

İlk Öpücük filminin başrollerinde Murat Yıldırım ve Özge Gürel yer alıyor. Ayrıca filmin oyuncu kadrosunda Cezmi Baskın, Beyti Engin, Sadi Celil Cengiz, Hayrettin ve Gamze Karaduman da yer alıyor.

İlk Öpücük filminin yönetmenlik koltuğundan Murat Onbul otururken, filmin senaryosunu ise Çağlar Yurt tarafından yazılmış.

ilk-opucuk-fragman
İlk Öpücük Fragman

İlk Öpücük Filminin Konusu

Hakan kadınlarla uzun süreli ilişki yaşamakta zorlanan, bulunduğu bölgeye gelen turistlerle kısa süreli ilişkiler yaşayan ve bağlanmaktan korkan bir çapkındır. Ablasının bırakıp gittiği eniştesi ve yiğenlerinden başka kimseyi hayatına sokmaz. Ancak bir gün tesadüfen karılaştığı Bahar’ı görmesiyle hayat Hakan için değişecektir. İlk görüşte aşık olduğu Bahar’a yakınlaştığında Bahar’ın nadiren görülen bir hastalığa sahip olduğundan haberdar olur.

Bahar geçirdiği kaza sonucunda her gün hafızasını kaybetmektedir. Her gün aynı güne uyanır. Bahar’ın babası ve abiside Bahar’ın üzülmemesi için her günü kaza günümüşçesine tekrar yaşamakta ve yaşatmaktadırlar. Bahar’ın hayatına Hakan’ın girmesinden sonra Bahar’ın mutluluğu için bu üçlü her gün kafa kafaya verir. Hakan, kendini her gün unutan Bahar’a kendisini her gün yeniden aşık etmek durumunda kalır.

İlk Öpücük Filminin Fragmanı

İlk Öpücük filminin vizyon tarihi 20 Ekim 2018 .  20 Ekim’de vizyona girecek olan film’in başrollerinde Murat Yıldırım ve Özge Gürel yer alıyor.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

One Comment on “İlk Öpücük Filminin Fragmanı Yayınlandı!”

  1. İlk Öpücük filminde Özge Gürel ve Murat Yıldırım var en sevdiğim oyuncular. Özge Gürel’i Dolunay dizisinde çok beğeniyorum. İlk Öpücük filminde nasıl bir karakter canlandıracak çok merak ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir